2733
2734

من چیکار کنم که دختر ۱۱ سالم کمتر غصه دادششو بخوره تو سن بلوغم هست سه چهار روز یک بار میشینه گریه میکنه براددادشش میگه مامان داداشم چیزیش نیست دکترا دروغ میگن،میره پشت پاش نگاه میکنه بازم گریه میکنه من جلو خودم میگرم جلوش گریه نمیکنم ولی از درون جیگرم میسوزه واقعا موندم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی مواظب دخترت باش من همسن دخبر شما بودم داداشم معلوله ململنم داداشم بردن تهران گقتن دکتر خوب پیدا کردیم من خیلی امید داشتم خوب بشه وقتی برگشت دیدیم روی ویلچر یه چی درونم شکست از فرداش موهام سفید شد صورتم پر از جوش های بزرگ و چرکی شد گوشه گیر شدم و افسردگی خیلی بالا به زور باشکاه و دوستای خوبی که خدا سرراهم‌گذاشت به زندگی برگشتم ببرش‌مهمونی های زنونهدخترانه پارک بانوان باهم برین باشکاه مثل دوست باش براش تا این روزها بگذره بزرگتر بشه

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
خیلی مواظب دخترت باش من همسن دخبر شما بودم داداشم معلوله ململنم داداشم بردن تهران گقتن دکتر خوب پیدا ...

خیلی نگرانشم ،چشم عزیزم از این به بعد بیشتر سعی میکنم کنارش باشم خوشحالش کنم 

عزیزم نماز استغاثه به امام زمان علیه السلام رو بخون حتما همونی که دعای سلام الله الکامل داره ، تربت اصل پیدا کن بهش بده.برین جمکران حتما.ان شا الله خدا شفا عنایت کنه....

درمورد دخترتون چه میشه کرد دلش میسوزه دیگه ، سرگرمی هاشو بیشتر کنید و مدام امید بدین بهش

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 

اول سعی کن با مشکل پسرتون کنار بیاد عصه اش نخوره.

مثلا بگو داداشی کلید بهشت ماست بعدم همیشه پیشش از وجود دوتاشون ابراز عشق علاقه کن بگو همینطور ک خدا خواسته من دوستون دارم باید راصی باشیم چون خدا بد بندش نمیخواد کلا سعی کن فصای خونه عمگین نباشه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
عزیزم نماز استغاثه به امام زمان علیه السلام رو بخون حتما همونی که دعای سلام الله الکامل داره ، تربت ...

نماز امام زمان خوندم براش ،اینو بفرست ببینم همونه ،تا براش دوباره بخونم ،تربت امام حسین ی روحانی داد بهم بهش دادم 

نماز امام زمان خوندم براش ،اینو بفرست ببینم همونه ،تا براش دوباره بخونم ،تربت امام حسین ی روحانی داد ...

نماز استغاثه با خود نماز امام زمان فرق میکنه‌این ارتباط ایجاد میکنه بین شما با خضرت ان شا الله...نشانیش همو دعای سلم الله الکامل هست که بعد از اون دورکعت زیر اسمون خونده میشه

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
اول سعی کن با مشکل پسرتون کنار بیاد عصه اش نخوره. مثلا بگو داداشی کلید بهشت ماست بعدم همیشه پیشش از ...

ممنونم عزیزم، اره واقعا خدارو شکر میکنم بخاطر داشتن دوتاشون ،واقعا فرشته هستن مثلا ی جای دخترم که درد میکنه پسرم سری میره بوسش میکنه ،دخترم درجا بغض میکنه

نماز استغاثه با خود نماز امام زمان فرق میکنه‌این ارتباط ایجاد میکنه بین شما با خضرت ان شا الله...نشا ...

این نماز زیر آسمون خونده میشه ،اینو تا الان نخوندم حتما سرج میکنم میخونم براش ،جمکران میبرمش 

2706