2752
2734

دوستان خیلی ببخشید ک اینو اینجا میگم چون کسی نبود ازش بپرسم یا روم نمیشه بکسی بگم داخل واژ🍑نمیدونم کجاس حالا داخل نه کنار اون لبه هاا یه چیزی مثل جوشه خیلی بزرگه و خیلی خیلی درد میکنه صفتم شده دارم میمیرم از درد قبلا درومده بود ولی کوچیک بود خودش خوب شد این خیلی بزرگه نمیدونم چیه🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر یبوست داشتی این مدت ممکنه فیستول باشه. شایدم دمل چرکیه. روش پماد مرهم سیاه بزار تا چرکش تخلیه شه

یا رفیق من لا رفیق له... خدایا نی نی منم به سلامت برسون. (نی نی دنیا اومد خداروشکر سالم و خوبه)

وای منم همینجوری شدم

چن روز پیش یه طرفش یهو ورم کرد و قرمز شد الان ورم رفته ولی انگار جوش زیر پوستی سفت شده  چیه؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
اگر یبوست داشتی این مدت ممکنه فیستول باشه. شایدم دمل چرکیه. روش پماد مرهم سیاه بزار تا چرکش تخلیه شه

اره داشتم اونم شدید الانم داذم ینی بخاطر یوبوسته؟؟؟؟ 

بعد اونایی ک دیابت دارن ازینا درمیارن انگار نکنه دیابت دارم وای استرس دارم😭😭😭

منم یبوست داشتم فرداش اینجوری شدم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2706