2752
2734

سلام ی خواهر شوهرم تک دختره به شدت روی مادر شوهرم تاثیر داره تا حالا خیلی بهم بی احترامی کرده حتی دستمو گرفت از خونه منو شوهرمو انداخت بیرون من جواب کارهاش رو فقط با فاصله گرفتن ازش دادم الان ازدواج کرده من خونه اش نمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم قطع رابطه بودم تقریبا ۶ ساله ولی همسرم پاش شکست اومدن عیادت و رفت و آمد شروع شد البته که فتنه ی اصلی خواهر شوهرام بودن ....صادقانه دوست نداشتم قطع رابطه کنم ولی چون همسرم درست روابط رو مدیریت نمیکرد شرایط روز به روز سخت تر میشد و من مجبور شدم که قطع رابطه کنم اگر همسر آگاهی داشتم یه کاری میکرد که نه سیخ بسوزه نه کباب هرگززززز قطع رابطه نمیکردم

من هم قطع رابطه بودم تقریبا ۶ ساله ولی همسرم پاش شکست اومدن عیادت و رفت و آمد شروع شد البته که فتنه ...

اخه خودش گفته هر کی دخترمو نخواد منم نمیخوامش بخدا محل بهمون نمیذاره خواهرش بهم گفته بود ج ه من جوابشو ندادم فقط فاصله گرفتم اونا توقع دارن همه چی یادم بره سر ذخترم داد میزنه 

اما اگر اومدن خونتون از پدرشوهر مادرشوهرت با روی باز پذیرایی کن

اونا اصلا خونه من نمیان خونش میرم فقط نفرین میکنه اونایی که به خواهرشون سر نمیزنه.آقا من از دخترت خوشم نمیاد چرا فرق میذاری بین بچه هات

اخه خودش گفته هر کی دخترمو نخواد منم نمیخوامش بخدا محل بهمون نمیذاره خواهرش بهم گفته بود ج ه من جواب ...

نرو عزیزم روانت آسیب میبینه احترام باید دو طرفه باشه گناه نگردیم عروس اینا شدیم که با بدو خوب پسرشون و زندگی میسازیم فقط یه احترام میخوام چرا باید فرق بزارن نرووو تا بفهمن برای خودت ارزش قائلی

نرو عزیزم روانت آسیب میبینه احترام باید دو طرفه باشه گناه نگردیم عروس اینا شدیم که با بدو خوب پسرشون ...

بخدا یا غذای مونده میده یا ماکارونی برای دامادش مرغ قرمه سبزی دو ساله زنگ نزده دعوت مون کنه خودمون میریم از لحظه ای که میرم فقط زیر نظرش دارم که ببینم راضی اونجا رفتیم یا حالش بد عمه شوهرم همه رو شام دعوت کرده چون با دخترش قهر بودم مادر شوهرم به ما نگفت دعوتی بخوام از کاراشون بگم ی کتابه فقط ناراحتم برای همسرم

بخدا یا غذای مونده میده یا ماکارونی برای دامادش مرغ قرمه سبزی دو ساله زنگ نزده دعوت مون کنه خودمون م ...

اای خدا من خودم این تبعیض ها و بی احترامی ها رو کشیدم و میفهمم چی میگی من آدم آرومی هستم همیشه به همسرم میگم مادرت لیاقت یه عروس سلیطه رو داشت تا معنای عروس بد رو بفهمه تا قدر من رو بدونه 

اای خدا من خودم این تبعیض ها و بی احترامی ها رو کشیدم و میفهمم چی میگی من آدم آرومی هستم همیشه به هم ...

اخخخخخ حرف دله منه میگم‌کاش مثه خودش بودم خودشون هزارتا حرف دارن برای خانواده شوهرشون بعد یه بار شوهرم توهین کرد ب مادرم منم گفتم مادر خودت درسته ایشون فوت کرده ولی من اون لحظه تو عصبانیت تمام گفتم مادر خودت اگه بدونی چیکارم کرد بعدم رفت ب خواهرش گفت گفت اوه اوه چه غلطا کسی ک و ن نمیکنه ب مادرم چیزی بگه برسه به مرده های خودت گفتم شما هم هر توهینی میکمید برسه ب خودتون دیدم رفتاراتونو با مادرشوهراتون درس اخلاق ندید خواهشا 🙄

زنــدِگـی زیبـاسـٺ یَعنــی دُرسـٺ از هَماݩ لَحظہ ای کِہ تـــــ❤ــــو تمـــام زنــدِگـی ام شُـدی️  
2706