2733
2734
عنوان

بنظرتون بگم یا نه

29 بازدید | 3 پست

دوستان راستش همسر سابقم یه سری کارهای شهرداری انجام‌میده از مردم دوسه برابر پول میگیره ۸۰درصدشو خودش برمیداره به مهندسی ک کار انجام‌میده ۲۰ درصد میده.خودش فقط دلالی میکنه. کار طرفم حالا حالا انجام نمیده الانم شنیدم ک داره برا یکی از همسایه های ماداره این بلارو سرش میاره بنظرتون بهش بگم متوجهش کنم ک این یجورایی کلاه برداره یا نه چوب خبرچینی رو نخورم ازطرفی نگم باز چوبشو میخورم بنظرتون چیکار کنم‌

سلام

بنظر من که نگین بهتره

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه من کمکش نکم‌همینجور داره پول میده اگر نگم شاید باز چوبشو بخورم

اگه بهش بگین

و باد به گوش همسر سابقتون برسونه براتون خیلی بد تموم میشه

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زدنم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!