2752
2734
عنوان

امروز دل دوستم شکست یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 28 پست
مگ نمیگی گلبش شیکسته بگو چپس بزنه/:

ولی نمیدونم چراخندم گرف

وسط تاپیک جدی این پستو گزاشتی  

عسلتون هسدم،شکرتون هسدم،نباتتون هسدم،همچیتون هسدمممم🥺😂عشق نی نی سایتم اصا من😘😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی نمیدونم چراخندم گرف وسط تاپیک جدی این پستو گزاشتی    

از این آدما کم پیدا میشه باید قدرشونو دونست 😂😂با وجود اینکه خودم جدی ام ولی خوب بنظرم اینجور آدما خیلی خوبن 

چپس میزنه سرپا نیگهش داره یجور میزنه ک فق قالب قلبو حفظ کنه دیگ گلبش نشکنه دیگ اهمیت نده/:

چقدر درک کردمممم🥲از یه جایی به بعد دیگه نه ناراحت میشی نه دلت میشکنه. 

فقط فقط قیافه ..... دختر همسایه ما بابا معتاد .مامان میدفت نظافت ساختمان خیلی خیلی فقیر  فقط ...

مگه خیلی خوشگله؟

شوهرش چیکازس؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤