2752
2734

سلام بچه ها

حالم اصلا خوب نیست

زندگی ده ساله ام به مشکل خورده ، من و شوهرم تحمل هم رو نداریم. با اینکه هم دیگه رو دوست داریم اما در حال آزار دادن هم هستیم. 

خسته شدم میخوام جدا بشم. اونم همین طور فکر کنم اونم خسته شده و بدش نیاد که تمومش کنه. 

بارها بهش گفتم بریم جدا بشیم گفت خودت برو درخواست بده هر جا خواستی میام امضا میکنم. حالا میخوام بهم بگم حق طلاق بهم بده تا برم دنبال کارهاش. البته چون چیزی نداره فعلا نمیخوام ازش مهریه بگیرم ولی نمیخوام هم ببخشمش.  

حالا به نظرتون میشه جدا بشم اما فعلا حرفی از مهریه نباشه؟

بله. من جدا شدم ولی مهریه مو نبخشیدم..

البته من غیابی جدا شدم ولی شرایط شما فرق داره

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

آره میشه ولی محضر دار ها که میخوان حق طلاق تنظیم کنن یه حرف هایی میزنن که مرد می‌ترسه وکالت با مهریه بده میگن مهریه رو ببخش برای وکالتت

اگه رفتی بگو وکالت با مهریه میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله. من جدا شدم ولی مهریه مو نبخشیدم.. البته من غیابی جدا شدم ولی شرایط شما فرق داره

.

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم ....   اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری س        اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س حاجات شرعیتون براورده به خیر ان شاءالله 🙏
آهان پس یعنی میشه  فقط بستگی به همسرم داره که بخواد ا ذیت کنه یا ته

بله

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
خیلی ممنونم عزیزم هیچ وقت فکر تمیکردم منم چنین تاپیکی بزنم 😔

اگه هرجا فهمیدی داری اشتباه میکنی برگرد...

البته خوب تلاش کن برای ساختن زندگیت و آرامش خودت و خونت..

اگه نشد دیگه برگرد..

فقط عجله نکن . خوب فکرکن

آهان ممنونم  اول باید برم کجا؟ باید با همسرم با هم بربم؟

اره محضر اسناد رسمی با شناسنامه کارت ملی عقدنامه 

ولی به نظرم یه یک ماه از همسرت دور شو برو یه مسافرت هم خودت تنها میشی هم همسرت حالت خوب میشه اشتباه نکن اگه همسرت مرد خوبیه 

اگه هرجا فهمیدی داری اشتباه میکنی برگرد... البته خوب تلاش کن برای ساختن زندگیت و آرامش خودت و خونت. ...

بله ممنونم که گفتی 

اول میخوام برای درست شدنش تلاش کنم .

اگر نشد جدایی

مرسی که یادآوری کردین بهم❤

بله ممنونم که گفتی  اول میخوام برای درست شدنش تلاش کنم . اگر نشد جدایی مرسی که یادآوری کر ...

وقت برای جدایی زیاد هست.

خوب فکرکن♥️♥️

موفق باشی.

امیدوارم درست بشه

اره محضر اسناد رسمی با شناسنامه کارت ملی عقدنامه  ولی به نظرم یه یک ماه از همسرت دور شو برو یه ...

واای یعنی از خدامه که مدتی ازش دور باشم از خدااامه 

چند روز که قهر بودیم رفتم خونه پدرم با بچه هام. بعد پسرم دوست داشت برگردیم خونه خودمون. بهش گفتم برو خونه پدرت تا ما بیاییم خونه. قبول کرد. ۴ روز تو خونه خودم تنها بودیم خیلی خوب بود . عصرها هم میومد دنبال بچه ها میرفتن بیرون منم ی استراحتی میکردم. درسته غم داشتم اما آرامش داشتم. اما متاسفانه بعد ۴ روز خانواده اش برش گرداندند! 

واای یعنی از خدامه که مدتی ازش دور باشم از خدااامه  چند روز که قهر بودیم رفتم خونه پدرم ...

همون دیگه آدم یه وقت هایی نیاز به تنهایی داره حتما یه مسافرت یا اصلا برو خونه پدرت چند وقت بمون ازش دورشی بهتره