2733
2734
عنوان

توروخدا بیاید خیلی استرس دارم

120 بازدید | 23 پست

سلام بچه ها امشب منه بدبخت بعد از کلی کار خونه ساعت 7شب پسرمو بردم حموم،اوردم بیرون داشتم پوشکش میکردم که ی شیشه عطر داشتم چندمیلی لیتری ها دستش بود داشت تکونش میداد منم حواسم ب پوشک کردنش بود یهو بازش کرد،وااااااااای همه ی عطر خالی شد رو صورتشو موهاش،انقد جیغ زده گریه کرده،دوسالو نیمه شه😭😥زنگزدم ب مادرم داشتم ضعف میرفتم نفس نفس زنان بهش گفتم چی شده،نفهمیدم چی گفتم پسرمو بردم دم ظرفشویی تند تند صورتشو آب زدم ب چشمش،ی کم اوق زد،از دماغ و دهنش میزد بیرون عطر،شستمش خلاصه هی چشاشو می مالید جیغ گریه شیر بهش دادم سریع،شوهرم اومد بااسترس بردیمش بیرون باماشین هوا بهش خورد،خلاصه کلا آروم شد و شروع کرد بازی کردن اومدیم خونه شام بهش دادم آب و هندونه دادم شیر دادن دوباره،الانم خوابه،خیلی میترسم نگرانم چیزیش نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه

نگران نباش

عطر بوده بابا

سم ک نبوده

شستی و تمامممم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

دیگه کلا آروم شد چشماشم خوبه،شوهرم انقد دعوام کرد گفت چرا شیشه عطر تو می‌ذاری جلودست بچه البته حق داره،بارها تذکر داد ک بذار جایی دستش نرسه ولی من گوش نکردم،😭عذاب وجدان دارم میترسم چیزیش شه

راست میگی دلمو آروم کردی

آره بابا.

چیزی نیست

برو بخواب

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
کاش یه بیمارستان میبردی

شوهرم گفت اونجا مریضیه،ممکنه ویروس بگیره،گفت وقتی ساکت شده یعنی خوبه،ی درمانگاه بردیم نذاشت چشاشو نگاه کنه گفت ممکنه التهاب داشته باشه قطره بگیر ک نمی‌ذاره قطره بریزم چشمش،مادرم میگه عطر الکلش ضدعفونی کننده س چیزی نمیشه مایعات بده 

شوهرم گفت اونجا مریضیه،ممکنه ویروس بگیره،گفت وقتی ساکت شده یعنی خوبه،ی درمانگاه بردیم نذاشت چشاشو نگ ...

عزیزم یه ماسک بزن صورتش ببر

یه چشم پزشکی یا بیمارستان کودکان طفلی بچه ضرر داره براش

2706