2752
2734
عنوان

هیچوقت رژیم فستینگ نگیرید

238 بازدید | 11 پست

یا اگه همین رژیمی گرفتید زیر نظر دکتر انجام بدین..اما در کل به نظرم برای بدن مضر هست

بابای من چندماهه رژیم فستینگ گرفته..خیلی لاغر شده اما ضعیف به شدت اصلا زور نداره دیگ..چند وقتی ول کرد رژیم رو و یه روز مامانم براش غذا زیاد ریخ..بابای منم همشو خورد ولی بعد چن ساعت حالش بد شد و بالا آورد گلاب به روتون

در کل الان بابام نمیتونه غذای بیش از اندازه بخوره حتی مث قبلا هم نمتونه...به همین خاطر میگم این رژیم باعث آسیب به بدن میشه و ویتامین کمتری هم میرسه..و در ضمن اگه لاغر شدید و این رژیم رو ول کنید دوباره وزن اضاف میکنید،در کل این رژیم ها نمیتونن دائمی باشن..و تنها راه لاغری به اندازه خوردن هست،و همینطور باید به همون مقدار که انرژی مصرف کردید کالری بسوزونید،لازم نیس خودتون رو از خوردن منع کنید چون واقعا عواقب خیلی بدی داره.

از قدیم گفتن کم بخور ،همیشه بخور 

من یه مدت پر خوری کردم حدود۱۵ کیلو اضافه کردم اِن شا الله بتونم کم کنم 

⚘اللّهم عجل لولیک الفرج⚘ اگر زحمتی نیست برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید . تنتون سلامت و دلتون خوش...

دز اصلا درست عمل کرده و بعد رژیم چون معده کوچیک میشه،حتی توانایی خوردن چیزهای کم و عادی هم ندارن.

برای همینه نمیتونن بیش از حد بخورن.مث عمل معده که انجام میدن که گنجایش معده رو کم کنن.

شما بهتره براشون قرص ویتامین بخرید که مصرف کنن تا این کمبود ها از اینراه جبران شه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از قدیم گفتن کم بخور ،همیشه بخور  من یه مدت پر خوری کردم حدود۱۵ کیلو اضافه کردم اِن شا الله بت ...

بله درسته خود منم همینطورم..ولی هیچوقت به رژیم فک نمیکنم بیشتر میرم باشگاه

کاشکی منم میتونستم مثل بابات اراده کنم وبگیرم ولی میدونم‌ک‌ نمیتونم😣

مخالف نظرمی ریپ نزن و بی ادبی وتوهین نکن که حوصلتو‌ندارم😒وکاریری هم ک جوابشو ندادم یعنی باهاش حال نمیکنم🦦.👈من نه اهل فوش دادنم نه حوصله بحث دارم وهم از بی ادبی بیزارم  .اومدنم ب اینجا صرفا فقط برای اینکه ذهنمو کمتر درگیر مشکلام کنم و دوس دارم بیشتراینجا بابقیه دوستان بگم‌وبخندم .پس اگه شوخی کردموتو بد برداشت کردی،بدون اون مشکل توعه😊
دز اصلا درست عمل کرده و بعد رژیم چون معده کوچیک میشه،حتی توانایی خوردن چیزهای کم و عادی هم ندارن. ب ...

بله نمیگم اشتباهه ولی خب منبع ویتامین بیشتر از غذا ها تامین میشه چون دارو ها تاثیر کمتری دارن..نظر شمام درسته

چون صبحونه نمبخورن. صبحونه نخوردن برا معده ضرره

دقیقا اصلا هیچی نمیخوره جز ناهار که خیلی کمه و شام که تخم مرغ آپزه...حس میکنم ارزشش رو نداره چون بابام اصلا چاق نبود قبلش..دوستاش بهش گفتن چاقی اینم بهش بر خورده..الانم که لاغره باز ی مشکلات جدا داره

بله نمیگم اشتباهه ولی خب منبع ویتامین بیشتر از غذا ها تامین میشه چون دارو ها تاثیر کمتری دارن..نظر ش ...

نه عزیزم از یک سنی به بعد حتی بدون رژیم هم چون افراد رو به کهولت سن میرن،میل به غذا کم میشه و خواه و ناخواه خیلی ویتامین و کم میارن و باااید مکمل استفاده کنن ولی خب چون پدر و مادرا بیشتریا به فکر خودشون نیستن،سراغش نمیرن و انواع و اقسام بیماری رو بعد ۵۰ سال میگیرن.

و البته اینم هست که هر فرد روزانه مثلا ویتامین سی ۱۰۰۰ نیاز داره و باید ۴.۵ تا پرتقال بخوره که اون حجم فراهم شه،خب این خیلی زیاده و هیچکس نمیخوره،پس بهتره همون مکمل استفاده شه.اونم با رژیم غذایی بسته ای که ما داریم یا برنج و یا مرغ و یا گوشت

ببخشید ولی بنظر من ربطی نداره

اول اینک باید تو هر متدی طبق اصول جلو رفت حتی کالری شماری هم قواعد خاص خودشو داره

دوما باید تو هر رژیمی از مینرال ها و ویتامین ها غافل نشد هررژیمی ک بگیرید حداقل روزی یک مولتی ویتامین باید بخورید

سوما رژیم فستینگ کاملا علمی و اثبات شدست و هزاران مورد موفق نه فقط برای لاغری بلککه درمان کبد چرب و دیابت داره

این بود انشای من😁

من خودم ماه ها فست گرفتم

حتی فستهای ۴۸ساعته و هیچ مشکلی هم ندارم

چیو میخوای ثابت کنی؟کیو میخوای قانع کنی؟بیخیال!واسه خودت زندگی کن😇
چون صبحونه نمبخورن. صبحونه نخوردن برا معده ضرره

کاملا برعکس 

بدترین کار خوردن صبحانه بعد از بلند شدن از خوابه

اگر 3 ساعت بعد از بیدار شدن خورده بشه بسیار هم عالیه 

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی،نه به اون خوبی نه به اون بدی.