2752
2734
عنوان

کسی نوزاد داره بیاد دردل کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 76 پست
بشدت اعصاب خراب و گریه رو شدم همش گریه میکنم من اینجور نبودم بشکل عجیبی بیقرارم و ازامش ندارم تو سرم ...

اچ دی هورموناتو بهم میریزه نخور دیگه. بهت نمیفته

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم پارسال مثل شما بودم البته دوقلو اضطراب افسردگی یعنی داغون بودم الان یک سال شده میگذره ولی درکل ش ...

آخی عزیزم.الان دوقلوها چند وقت شونه؟بهتر شدن؟

کمکی هم نداشتی ینی؟

برای این افسردگی چه میشه کرد

تآب خریدم.ننو خریدم.گهواره برقی خریدم.تو پتو آروم میشه که من کیو پیدا کنم باهام تابش بده دائم.میزارم ...

اینا به درد نمیخوره 

فقط تاب گهواره ای پارچه ای  از میله بارفیکس آویزان میشه .

راحتترین و کاربردیتریم بود برای بچم . 

.

خدا بهت ده برابر توان و انرژی بده مامانی قشنگ ♥️❤️

براش تاب درست کن مدلی که قدیمها برای بچه درست میکردند 

خیلیییی برای کولیک خوبه خیلی 

نمیدونم چرا این گهواره های امروزی این کارو نمیکنه 

برای کولیک برنامه های ای گوشی رو دانلود کن ببین با کدوم اروم میشه 

یه کیسه ابگرم بردار اندازه کف دست همیشه اب گرم بزار روی شکمش فقط حتما داخل یه پارچه بزار شکمش دور از جون نسوره 

خیلیییی کاربردی 

در مورد رفلاکس حتما باید اروغ بزنه تا زمانی که اروغ نزده زمین نزار نی نی رو 

اگه اگه رفلاکسش شدیدتره حتما با دکتر مشورت کن که دوز دارو رو بالاتر میبر ه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
و این که این روزا خییییلی زود میگذره تجربه کردم ثانیه ثانیه شو فک میکردم برای همیشه همینه اما خیل ...

عزیزم منم بچه دومم هست

اولی هم خیلی بی قرار بود اما این دومی اصلا یه چیزی شده گه من و هز کس میبینه میگه به عمرش ندیده انقدر بچه بدقلق

ببخشید منم فکر میکردم برای دومی آماده ترم اما خیلی غافلگیر شدم

شاید افسردگی بعد زایمان گرفتید حتما با یه روانشناسش صحبت کنید خیلی مهمه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
پس برای جلوگیری چی بکنم من نمیخوام حامله بشم و خیلی سریع حامله نیشم

این مارک از قرص بهت نمیفته.

قطع کن. 

مارک دیگه بخر.

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
آخه حس میکنم دنیا برام تموم شده تا شوهرم عصر بیاد لحظه شماری میکنم خونهدکه تنهام حس تنگی نفس دارم و ...

خونه مامان یا مادر شوهرت نزدیک نیست گاهی بری ؟!

کسی دور و برت نیست سر بزنه بهت !؟

تنها موندن تو این روزا خیلی خوب نیست کاش اگه دوستی خواهری کسی هست بگی بیاد یکی دو ساعت کنارت

درکت میکنم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
عزیزم ماهم این روزو‌شبارو گذروندیم تنها نیستی

خودمم سر دختر اولم خیلی سختی کشیدم

اما این بار خیلی داغون شدم.افسردگی و اضطراب شدید و بی قراری های مداوم داره منو از پا درمیاره

قرآن بخون و از خدا بخواه آرامش و حال خوب بده بهت 

خیلییی موثره 

و بدون همه چیز میگذره نینی شما سال دیگه این موقع داره تاتی راه میره و سه تایی با همسرت نگاش میکنید و دلتون غش و ضعف میره از ذوق و کلی خوشحالید کنارهم..

2706