2752
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید

55 بازدید | 11 پست

میشه یه کتاب واسه شیمی بهم معرفی کنید لطفا خودم کتابو‌ میخونم ولی یه کتاب کم حجم نیاز دارم سریع یاد بده، خدا خیرتون بده. یه چیز دیگه من عربی نتونستم برم امتحان بدم چجوری میشه من که غایب بودم؟

خارج از سوالی که پرسیدم یه رشته مثل پزشکی اینا واقعا ارزش داره آدم بره یاد بگیره؟ من فکر میکنم دیگه حوصلم نمی‌کشه درس بخونم بخدا خسته شدم ولی کارو نصفه ول نمیکنم، امیدمو‌ از دست ندادم تو این مدت اگه بخونم خوب، شما فکر کن از فردا استارت میزنم چی میتونم بیارم؟

شیطان در گوشم زمزمه کرد: تو به اندازه کافی قوی نیستی که در مقابل طوفان دوام بیاری ....!!! امروز من در گوش شیطان زمزمه کردم: من خود طوفانم!!!!️🩵✨️
کلاس چندمی؟

پشت کنکورم دو ساله دیگه خسته شدم 

شیطان در گوشم زمزمه کرد: تو به اندازه کافی قوی نیستی که در مقابل طوفان دوام بیاری ....!!! امروز من در گوش شیطان زمزمه کردم: من خود طوفانم!!!!️🩵✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما سعیت بکن، پزسکی با این حجم شرکت کننده ، واقعا باید خوب جواب داد

من با خون میونه خوبی ندارم قلبا بهش علاقه ندارم فک نکنم بتونم توش موفق شم، اگه روانشناسی بیارم عالی میشه واسش تلاش میکنم

عزیزممم من دوزادهمم نمیدونم واسه پشت کنکوریا چی خوبه ولی امیدوارم به هرچی میخوای برسی 

عزیزدلم‌ میتونی بگی چه کتابی الان خوب جواب میده بخونم؟ من اصلا وقت نمیکنم ویدئو نگاه کنم فقط جاهایی که مشکل دارم لطفا یه کتاب خوب میشناسی معرفی کن کم حجم باشه واسه شیمی دوازدهم لطفاا

روانسنای بالینی هم عالبه

انشالله

عزیزدلم‌ میتونی بگی چه کتابی الان خوب جواب میده بخونم؟ من اصلا وقت نمیکنم ویدئو نگاه کنم فقط جاهایی ...

من واسه شیمی کلاس استاد مرادی رفتم جزوه هاش خیلی خوب و اوکیه ، کتاب هم خیلی سبز استفاده کردم برای جمع بندی ، ولی اگر یه کتاب کم حجم میخوای فرمول ۲۰ میگن خوبه میتونی سه سالشو بخری 

من واسه شیمی کلاس استاد مرادی رفتم جزوه هاش خیلی خوب و اوکیه ، کتاب هم خیلی سبز استفاده کردم برای جم ...

اگر میخوای جزوه استاد مرادی دوازدهم رو برات بفرستم تا کنکور یه نگاهی بهش بندازی خوبه