2752
2734

مثلا هروقت منو میبینه میگه روزی نیس براشوهرت دعا نکنم .. و میدونم واقعا دعا میکنه 

ولی هیچ تاثیری نمیبینم رو شوهرم و روز به روز تو کارهاش گره میفته یا خودش داغونه همیشه یا همش دعوا داریم ... 

دلم میخاد بهش بگم تو دعا نکن بزار ببینیم خدا چی میخاد برامون 😭

طرف ادم خوبی نیست البته من نباید تعیین کنم که اون خوبه یا نه ولی تا حدی که من کاراشو و اخلاقشو میبینم میدونم خوب نیست ... 

سلام

ببینید گاهی اشکال از ماست که گره در کارمون میافته. برای خود من پیش اومده به هر دری میزدم کارم درست نمیشد. چون واقعا صلاح من در این بود که تو اون کار گره بیافته من به خودم بیام. ما صلاح خودمون را نمیدونیم. حالا کسی بد یا خوب اگر قلبی دعا کنه خوب مستجاب میشه اگرم دروغ بگه که اصلا مستجاب نمیشه. پس نگران دعای همچین کسی نباشید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ببینید گاهی اشکال از ماست که گره در کارمون میافته. برای خود من پیش اومده به هر دری میزدم کارم ...

میدونم عزیز همه چی خاست خداست 

ولی وقتی انرژی منفی یه کسی که مدام بقیه را نفرین میکنه و فقط برا خودشون خوبی میخان میفته رو زندگی واقعا ازار دهندس

میدونم عزیز همه چی خاست خداست  ولی وقتی انرژی منفی یه کسی که مدام بقیه را نفرین میک ...

شما خدارو دست کم نگیرید. استجابت دعا شرابط داره فکر میکنید خدا دعای همچین کسی را مستجاب میکنه که دنبال بدخواهی هست؟ قطعا نه.