2752
2734
عنوان

اسلیو معده یا بای پس؟!!🍀

147 بازدید | 17 پست

بچه ها تو فامیلتون کسی هست از پنج سال به بالا از عمل اسلیو معده اش گذشته باشه؟

وزنش برگشت نداشته؟ راضی هستن؟

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۸۶

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ببخشید میخندم برا ۸۶ کیلو میخوای استیو یا بای پس کنی 

عزیزم وزن بالای ۱۱۰ کاندید میشه 

دوماه کالری شماری کن حله

کدوم دکتر پول پرستی قبول کرده عملت کنه

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
منم ۹۳ دارم به اسلیو فکر می کنم

من از برگشتش میترسم

قدتون چنده؟

اطرافم خیلی عمل کردن راضی هستن ولی بیشترین زمان عمل ۴ ساله

میگن از سال ۵ آروم آروم برمیگرده

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ببخشید میخندم برا ۸۶ کیلو میخوای استیو یا بای پس کنی  عزیزم وزن بالای ...

خوب قدم کوتاهه 

دکتر هم انفاقا گفت برو رژیم بگیر 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ببخشید میخندم برا ۸۶ کیلو میخوای استیو یا بای پس کنی  عزیزم وزن بالای ...

هزار بار تصمیم گرفتم انجام بدم وسطش جا میزنم 

من از برگشتش میترسم قدتون چنده؟ اطرافم خیلی عمل کردن راضی هستن ولی بیشترین زمان عمل ۴ ساله میگن ا ...

قدم ۱۶۰

خب اگه رعایت نکنی معلومه بر میگیره

باید باشگاه بری

کلا سبک زندگیت رو عوض کنی

دور از جونت رضا داوود نژاد از این عمل مریض شد😭 نکن توروخدا

نه عزیزم رضا داوود نژاد قبل عمل کلی قرص خورد که روی کبدش تاثیر گذاشت تا چاق بشه و نره سربازی

بعد عمل آنزیم های کبدی دچار مشکل شد و از قبلم به خاطر اون قرصا مشکل داشت تاثیرش بیشتر شد و فدت کرد خود عمل استیو یا بای پس نمی‌کشه 

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 
2706