2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفته بودیم عقد یکی از فامیلا شوهرم عاقد تا عقدو خوند یهو تو جمع یه صدای گوزِ بلندی اومد اخرش نفهمیدیم کار کی بود عروس قهر کرد👺

وقتشه یه مرکز ترک گو خوری واسه بعضی هاتون راه اندازی کنم!
شب عروسیم فامیل بابام با مامانم دعواشون شد بیشترشون نیومدن...اوناییم که اومدن رفتن ته سالن نشستن تکو ...

ینی کل فامیل بابات با مامانت دعوا کردن؟  اخه چرا فقد جشن شمارو زدن خراب کردن حیف نیس پولتو واسه اینجور ادما خرج کنی عروسی بگیری همچین ادمایی بیان روز به این مهمی رو خراب کنن؟  

شاید دستش خورده ینی از قصد این کارو کرده؟ 

درست وقتی بلندم میکنن واسه رقص ،خاموش میکنه و تظاهر به فیلم گرفتن ،اون دنیا معلوم میشه از قصدبوده یانه .ولی تو بدی وتهمت بهم سنگ تموم گذاشتن براام ....بمونه اون دنیا 

رفته بودیم عقد یکی از فامیلا شوهرم عاقد تا عقدو خوند یهو تو جمع یه صدای گوزِ بلندی اومد اخرش نفهمیدی ...

همیشه پای یک گور در میان است 😂

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
رفته بودیم عقد یکی از فامیلا شوهرم عاقد تا عقدو خوند یهو تو جمع یه صدای گوزِ بلندی اومد اخرش نفهمیدی ...

وووااااااییی عجب گوری     

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
درست وقتی بلندم میکنن واسه رقص ،خاموش میکنه و تظاهر به فیلم گرفتن ،اون دنیا معلوم میشه از قصدبوده یا ...

روسیاهیش میمونه برا خودش ادم چقد میتونه بد قلب باشه ک جشن دوتا ادمو بزنه خراب کنه 

2706