2752
2734

چکار کنم منظورم خاله ها و مامان بزرگمم هستن حس میکنم اصلا ازم خوششون نمیاد حتی بود و نبودمم براشون فرقی نداره 

حتی جاریمو بیشتر از من دوست دارن با اینکه من خواهرزادشونم 

اینم بگم نامزدم پسر داییمه ولی با نامزدم اینجوری نیستن فقط از من خوششون نمیاد نمیدونم چکارشون کردم 

چجوری رفتار کنم جلوشون که دوستم داشته باشن یا چکار کنم اصلا برام اهمیت نداشته باشه و فکر نکنم بعشون؟؟؟

اینم بگم بد خواهم نیستن فقط دوستم ندارن 

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا فک میکنی باید از تو خوششون بیاد  مشکل خودشونه

یعنی چی؟؟

چرا واقعا خیلی دلم گرفته ازشون 

حتی اکه مجبور بشن بین من و جاریم یکیو انتخاب کنن منو انتخاب نمیکنن جاریمو میکنن

کلا به جز قضیه جاری منو دوست ندارن از رفتاراشون معلومه

هیشکی از خودت مهمتر نیست بزار هرجور دوس دارن فکر کنن  تو مسئول فکر و رفتار بقیه نیستی

چجوری باهاشون رفتار کنم؟؟و رفت امدم هم الان هم در اینده چجوری باشه باهاشون

چرا فکر میکنی باید از تو خوششون بیاد؟ مثلا فکر می‌کنی اونا دوست توان خودتو بچسب و خانوادت 

یعنی چی چکار کنم؟؟؟

چجوری رفتارکنم به نظرتون

وای خاله ها و مادربزرگ منم همینجورین😭

من که از عید خونه مادربزرگم نرفتم هر دفعه که میرم یه جوری با نفرت برخورد می کنه باهام با اینکه من اصلا بدی بهشون نکردن😭

خاله و دایی هام هم همین جورین وقتی منو میبینن انگار دشمنشون رو دیدن💔

ولی برعکس من ،خواهرم رو خیلی دوست دارن

بابام هم همینجوری بود از من متنفر بود ولی خواهرم رو خیلی دوست داشت

کلا شانس ندارم همه ازم بدشون میاد

یعنی چی چکار کنم؟؟؟ چجوری رفتارکنم به نظرتون

نمیدونم اگر آدم حسابین خاله هات و فامیلوت یعنی از اینا نیستن که جلو روت یه جور باسن پشتت حرف بزنن غیبت کنن تیکه بندازن رابطه داشته باش باهاشون ولی اگر نه اصلا قطع کن من خودم خیلی وقته برام اهمیت ندارن 

وای خاله ها و مادربزرگ منم همینجورین😭 من که از عید خونه مادربزرگم نرفتم هر دفعه که میرم یه جوری با ...

چجوری جوری رفتار میکنن انگار ازت متنفرن

منو اصلا تحویلم نمیگیرن اینایی که کفتم ولی خواهرم و بقیه دختر خاله ها دختر داییامو دوست دارن

چجوری باهاشون رفتار کنم؟؟و رفت امدم هم الان هم در اینده چجوری باشه باهاشون

همیشه برای دل خودت زندگی کن نه خوشایند بقیه

همیشه جوری رفتار کن که خودت راضی باشه نه اینکه بقیه رو راضی نگه داری

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
نمیدونم اگر آدم حسابین خاله هات و فامیلوت یعنی از اینا نیستن که جلو روت یه جور باسن پشتت حرف بزنن غی ...

نه تیکه نمیزنن

فقط بهم رو نمیدن تحویلم نمیگیرن مثل بقیه

همیشه برای دل خودت زندگی کن نه خوشایند بقیه همیشه جوری رفتار کن که خودت راضی باشه نه اینکه بقیه رو ...

چکار کنم دوست نداشتنشون برام مهم نباشه

نه تیکه نمیزنن فقط بهم رو نمیدن تحویلم نمیگیرن مثل بقیه

خب وقتی اینجوری هستن حتما حسادت دارن به شما

شما هم خودتو بگیر 

از من به تو امانت فامیل به هیچ دردت نمیخوره خدای نکرده اتفاقی برا خانوادت بیوفته نگاهم نمبکنن

2706