2733
2734
عنوان

شوهر گ.و.هم🥲

148 بازدید | 4 پست

هرجایی که خونوادش پررویی و یا بی احترامی میکنن بهشون حق میده یا میگه منظوری ندارن یا میگه دوستت دارن راحتن . هیچوقت نشده که بگه بهشون میگم یا از پشت من در بیاد. من هی می‌خوام با اونا درگیر نشم برای همین به شوهرم میگم که به اونا گوشزد کنه اینطور نکنن

همیشه توجهیی داره. من خیلی اهل رفت و آمدم و برای اونها خرج میکنم و محبت و احترامشون میکنم اما هرکار میکنم اونا باز هم همون .... . 

نمیدونم چیکار کنم. حالا نسبت به من پررویی کردن کوتاه میام اما یکی دوباره دیدم با مادرم تند حرف میزنن

من خیلی رو خونوادم حساسم و غیرت دارم اگر اینطور پیش بره جدا میشم واقعاً (هرچند انقد خیانت و کتک کاری و تحقیرم کرده که بخاطر اونا جدا نشم بخاطر این یکی شاید جدا بشم)

چیکار کنم واقعاً؟🥺

ببین عزیزم فقط یک راه داره 

اونم اینه که در دهنتو باز کنی ،یکی گفتن ۱۰ تا بگی تا دیگه جرات نکنن کوچکترین حرفی بهت بزنن رو شوهرتم حساب باز نکن فقط خودت

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین عزیزم فقط یک راه داره  اونم اینه که در دهنتو باز کنی ،یکی گفتن ۱۰ تا بگی تا دیگه جرات نکن ...

من میگم به دعوا نیوفتیم ب اون خاطر چیزی نمیگم وگرنه بلدم.

من میگم به دعوا نیوفتیم ب اون خاطر چیزی نمیگم وگرنه بلدم.

بگو عزیزم نریز تو خودت دعوا هم شد که شد وقتی خودشون حرمت خودشون رو نگه نمی‌دارند تو چرا نگهداری

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!