2752
2734

سلام دوستان تاحالا برای چه مسائلی به مشاور یا روانشناس مراجعه کردین؟ تاثیری داشته؟

من دانشجوی ارشد مشاوره خانواده ام دلم میخواد بدونم مردم چقدر با مشاوره اهمیت میدن و چه دیدی دارن

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

من دوست دارم برم چون به نظرم آدم تخلیه میشه و روحش آرام هم اینکه راه حل میده آدم

خانما لطفا دوتا تاپیک آخرم گزارش بزنین توروخدا 

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تینکه یکی حرفامو بشنوه همونموقع آره 

اما درکل تاثیر نداشته اونقدر

خودت خودتو باید ردیف کنی

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بله بارها و بارها

متاسفانه فقط فقط دور ریختن پولم و تمام ... 

ذره ای نمیتونن درکت کنن و بفهمن حالتو با عرض معذرت از شما همشون ........

البته من خودمم ترم چهار روانشناسی هستم فعلا

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
ببخشید یه سوال داشتم شما مشاوره برا ترس و استرس هم میدید؟

من هنوز فعالیتم رو شروع نکردم اما راهکار هایی سراغ دارم

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
من دوست دارم برم چون به نظرم آدم تخلیه میشه و روحش آرام هم اینکه راه حل میده آدم خانما لطفا دوتا ت ...

درسته👌

تینکه یکی حرفامو بشنوه همونموقع آره  اما درکل تاثیر نداشته اونقدر خودت خودتو باید ردیف کنی

بله هر کسی خودش فقط میتونه به خودش کمک کنه...مشکلتون چی بوده؟ چند جلسه رفتین؟

رفتم تاثیری نداشت

برا چه مشکلی رفتین؟ چند جلسه؟

من می خوام برم ولی هی امروز فردا می کنم 

حتما به زودی برید

بله بارها و بارها متاسفانه فقط فقط دور ریختن پولم و تمام ...  ذره ای نمیتونن درکت کنن و بفهمن ...

متاسفم واقعا خیلی مهمه که تراپیست همدلی کنه...مشکلتون جی بوده و چند جلسه رفتین؟

2706