2733
2734
عنوان

مادرایی بچشون میره کلاس اول

256 بازدید | 25 پست

اگر میخواید تابستونی باهاشون کار کنید پیش نیاز های کلاس اول تا جلوتر از بقیه باشن و اذیتتون نکنن و بارشون کلاس اول سنگین نباشه من میتونم کمک تون کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چراباید اینکار رو بکنن ک بچه از همکلاسیهاش جلوباشه؟ مسابقست؟

عزیزم مسابقه نیست کودک زمانی وارد پایه اول میشه بار بسیار سنگینی به دوش داره اگر پیش نیاز های از قبل بلد باشه توی مشق نوشتن خیلی راحته همه مطالب سریعا یاد میگیره درضمن زمانی کودکی مطلبی نسبت ب بقیه بلد باشه احساس قدرت بهش دست میده و ب شددددت در طول زندگیش از همین ابتدای کار اعتماد ب نفسش تقویت میشه

ممنونم ازتون .پسر من امسال میره پیش ولی تایپیکتون رو که خوندم حس خوبی بهم داد و گفتم ازتون تشکر کنم

سلامت باشید عزیزدلم سعی کنید نماد های عددی شمارش صدای اول کلمات کار کنید امسال 

عزیزم مسابقه نیست کودک زمانی وارد پایه اول میشه بار بسیار سنگینی به دوش داره اگر پیش نیاز های از قبل ...

و زمانی کودک بلده تو کلاس دل ب توصیحات معلم نمیده ،و منه معلم باید مغزمو رنده کنم واسش 

نه تنها خودش دل ب درس نمیده ،بلکه حواس بغل دستیهاشم پرت میکنه ....

و زمانی کودک بلده تو کلاس دل ب توصیحات معلم نمیده ،و منه معلم باید مغزمو رنده کنم واسش  نه تنه ...

من خودم اموزگار پایه اول هستم دقت کنید میگم پیش نیاز نمیگم اموزش کلی پایه اول پیش نیاز ها شامل شمارش اعداد نماد های عددی صدای اول و اخر کلمات و اموزش بخش کردن به نظر شما این مطالب کلی پایه اول هستن؟؟

و زمانی کودک بلده تو کلاس دل ب توصیحات معلم نمیده ،و منه معلم باید مغزمو رنده کنم واسش  نه تنه ...

متوجه شدم روانشناس کودک هستید حتما این رو متوجه هستید مهارت دست ورزی چه امر مهمی هستش یا افزایش دقت دیداری و شنیداری 

من خودم اموزگار پایه اول هستم دقت کنید میگم پیش نیاز نمیگم اموزش کلی پایه اول پیش نیاز ها شامل شمارش ...

یکبار دیکه تاپیکی ک زدید رو بخونید ،بعد ....

شمارش اعداد و آوای اول کلمه ک تو میش دبستانی یاد داده میشه 

موفق باشید .روش معلمها باهم زمین تا اسمون فرقشه 

بچه از گهر تا اردیبهشت مدرسس ،اموزش میبینه 

۳ماه تعطیلات تابستونش رو باید ب اختیار خودش گذاشت بنظرم .یا لااقل رفت کلاسی ک علاقه داره

باز هم ذهنیت هر شخصی متفاوته

چراباید اینکار رو بکنن ک بچه از همکلاسیهاش جلوباشه؟ مسابقست؟

به نظر من این حرف درست نیست

اینکه ذهن بچه امادگی داشته باشه اصلا اشکالی نداره. مخصوصا اگه بچه پیش دبستانی هم نره

من خودم خییلی علاقه نشون میدادم. دختر خالم کلاس اول بود و من هی به خالم میگقتم بهم سرمشق بده تا منم تکلیف بنویسم. همین باعث شد یکم از استرسم کم بشه

نور باش!                                                          ماورای باور های ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما،آنجا دشتیست فراتر از همه تصورات راست و چپ و تورا آنجا خواهم دید!

پسرم متولد ۸ مهره

فقط بخاطر ۶ روز نیمه دومی میشه

سه سال بخشنامه شده بود و تا آخر مهر میشد نیمه اول حساب بشن و با تأیید شورای مدرسه میتونستن توی مدرسه ثبت نام کنن

ولی امسال این بخشنامه نیومده

پسرمم کلی ذوق داره واسه کلاس اول

پیش دبستانیو گذرونده

بنظرتون چکار کنم؟

بذارمش غیر انتفاعی کلاس اول و دومو بخونه و بعد جهش بره سوم؟

مدیرش آشناست ممکنه قبول کنه که غیرقاتونی همکاری کنه بامون

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2706