2733
2734
عنوان

اگه پریودیت نامنظمه

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 78 پست
یععنی چی میشه من تقریبا چهل روز منظم خوردم الان چند وقته نخوردم باز میخام شروع کنم مثلا یک روز در ...

یه نوع هورمون که بالا بره باعث ایجاد یسری از مریضی ها میشه.نمیدونم چقدر باید مصرف کنی همینجا سرچ کنی نوشتن درموردش ولی سعی کن کمش کنی

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
چ خوب من دو روز از وعدم گذشته مجردم عنبر نسا دود زدم تو دم کرده دارو گیاهی نشستم دارو گیاهی خوردم ...

ایشالا که چیزی نیست اگه خاستی تو دمنوشت همین رازونه رو هم اضافه کن

آنی که از آدابِ ادب کرده سقوط * پاسخ چه دهی بهتر از اخلاق و سکوت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب چطور مصرف بشه خوبه یعنی من اینو نشنیده بودم

من آسیاب کردم با شکر مثلا یک سوم شکر بریز که مزش اذیتت نکنه

روزی یک قاشق یا نهایتا دو قاشق چای خوری بخور تا یک ماه تاثیرشو میبینی

خیلی بده من اطرافیانم هی میگفتن اگ پریودیت اینجوری باشه در اینده حامله نمیشی فلان الان خیلی خیالم را ...

بمنم میگفتن تازه فهمیدم تنبلی تخمدان هم گرفتم😕اینم ک درمان قطعی نداره رژیم غذایی و ورزش ک اصلا نمیتونم ورزش کنم بخاطر گشادیسمم

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
بعنی هر روزز؟؟ واقعا خستم از قرص ولی این چیزارم بخاطر کرمیش میترسم کمی و اینکه مداوم بخورم ازیادمیبر ...

اره هرروز حالا یه روز یادت رفت اشکالی نداره ولی روتین رو سعی کن قطع نکنی

اخه این قذصا موی زاعد و اینا داره من اصن خوشم نمیاد ی درد ب دردم اضافه شه ازونور😕💔

گرمی که برای رحم خوبه چرا بدت میاد؟ 

یه نوع هورمون که بالا بره باعث ایجاد یسری از مریضی ها میشه.نمیدونم چقدر باید مصرف کنی همینجا سرچ کنی ...

جدی 

ممنون که گفتی

من دوز مصرفم اونقدر بالا نیست در حدیه ک بدنمو به تعادل برسونه و خب اره مثلا یک ماه در میان میتونم استفادش کنم

اره هرروز حالا یه روز یادت رفت اشکالی نداره ولی روتین رو سعی کن قطع نکنی اخه این قذصا موی زاعد و ای ...

بد م نمیاد میدونی چون یهو میریزه بیرون جوش اینا میشه تو مخه ادم میره ب گرمی زیادی عادت ندارم، اره خب ولی نخورم نمیشه ك بهم میریزه میخورمم باز قرصامو شدید درد میگیره دلم نزدیك پریودی جوریکه باید سرم لازم شم😭

🌙
بمنم میگفتن تازه فهمیدم تنبلی تخمدان هم گرفتم😕اینم ک درمان قطعی نداره رژیم غذایی و ورزش ک اصلا نمیت ...

وای اره دقیقا منم بعصی علایمشو دارم😕😕

برای افرادی که مستعد کیست هستند مناسب نیست خیلی باید با احتیاط موارد دارویی و درمانی را مطرح کنید چ ...

تنبلی تخمدان ینی مستعد کیست دادا بخورم یا ن؟

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
من آسیاب کردم با شکر مثلا یک سوم شکر بریز که مزش اذیتت نکنه روزی یک قاشق یا نهایتا دو قاشق چای خ ...

مممنونم عزیزم که گفتی

منم امتحان میکنم نتیجه رو میگم بهت

به نظرت پودرشو تو اب بریزیم فکر خوبیه ؟ مزه اش بهتر میشه ؟

زیادش خوب نیست عوارضش و بخون

والا سرچ کردم چیزی ندیدم ولی الان یکی از دوستان اشاره کردن به یه موردی گفتم کمتر مصذف کنم

خب چطور مصرف بشه خوبه یعنی من اینو نشنیده بودم

من والا هر چی راهنمایی کنم امکان داره اشتباه باشه خودتون سرچ کنید در مورد فوایدو ضررش بخونید در ضمن سرخورد هر گیاهی رو زیادی استفاده نکن من خودم ی مدت رازیانه استفاده کردم ولی بعد گفتن واسه یسری ها تنبلی رو تشدید میکنه ک برای منم همون شد 

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
2706