2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم چه زمانی تما تمیدوارم هر چه زودتر دنیامون از فساد و گناه و ظلم پاک بشه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

چندین میلیون سال دیگه 

گفتن وقتی امام زمان بیاد چهل سال حکومت می‌کنه بعدش آخر الزمان میشه  که نشانه های نابودی خورشید توش ذکر شده      و از اونجایی که خورشید قراره میلیون ها سال قبل از منفجر شدنش عمر بکنه پس امام زمان هم میلیون ها سال دیگه ظهور میکنه

چندین میلیون سال دیگه  گفتن وقتی امام زمان بیاد چهل سال حکومت می‌کنه بعدش آخر الزمان میشه  ...

خود وجود فردی با هزار و خرده‌ای سال مگر بر اساس یافته‌های علمیه که زمان و کیفیت حکومتشون رو از داده‌های علمی استخراج کنیم؟! 

کسی که اعتقاد دینی داره به اینکه اراده‌ی الهی فوق قواعد طبیعیه و به خواست خدا هر چیزی کن‌فیکون می‌شه هم معتقده...

برای اینکه قیامتی برپا بشه برای خدای قادر مطلق نیاز به گذران عمر خورشید نیست!

2706