2733
2734

لطفا یک متن تشکر از معلم کلاس اول که خیلی مهربان و کاربلد هست برام بنویسید،ادبیاتم زیاد جالب نیست   

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید عزیز فرزندتون اوایل روی خط مینوشت؟؟؟

اوایل روی خط می‌نوشت ،چون خیلی آروم می‌نوشت ،منم مدام می گفتم عجله کن ،دیگه خطش بد شده

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

خدمت سرکارخانم ،،،،،،،، باسلام و تهییت 

بدینوسیله از زحمات بیدریغ تدریس نوگلان و نواندیشان بوستان خانواده که توسط شما استاد فرهیخته به انجام رسیده کمال تقدیر و تشکر رادارم ، امیدوارم باسلامتی و سعادت هرچه بیشتر قدم در راه تعلیم و تربیت این نوگلان بردارید ،

باتقدیم احترام مجدد محمدی نسب ،

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از جانب بچت بنویس معلوم مهربون تو با زحماتت مثل ی مداد رنگی ب دنیای سیاه و سفید دانشم رنگ بخشیدی و ب من چیزهای زیادی اموختی....

کاربریم واسه مامانم بود بعدش داد ب من تایپکای اول مال من نیست بخدا😂
پسر من تازه داره مینویسه ولی روی خط نیست کج مینویسه زیر خط یا بالای خط 

درست میشه عزیزم نگران نباش