2752
2734
عزیزم شما به نظر میاد افسرده شدی، برو دکتر.  والا من نمیدونم ژن این خارجی ها چیه لامصبا، چند و ...

من یه بار یه مستند از بی بی سی دیدم اسمش خودکشی مادران بود .از شدت فشار روانی بچه داری خودکشی می کنن اتفاقا افسردگی و خودکشی تو اونها بیشتره چون خانواده هسته ای هستن و تمام بار رو دوش مادره .البته ایرانم دیگه داره اینجوری میشه مثل قدیم مادربزرگ‌ها و عمه ها و خاله ها کمک نمی کنن ،مادر تنهاست .اون مورد که شما میگین استثنا هست .حتما پرستار و خدمه داره یا میذاره مهد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا منو نمیبینه وگرنه جواب اشکهای 7ساله ام رو میداد، زجه ها و اشکهام رو میدید به این نتیجه رسیدم وج ...

با این اعصاب داغون با بداخلاقی.بزار ی مثال بزنم 

ی چوپونی بوده بهترین علوفه میداده گوسفنداش بهترین چراگاه ها میبرده گوسفندا ولی اینا هیچ وقت چاق نمیشدن چون اخر تمام این علوفه دادنا و چرا بردنا ی گرگ نشونشون میداده اونام گوشت تنش میریخته و چاق نمیشدن!!!!! 

میخام بگم من نمیدونم ولی اروم باشی حتی اگر اعتقاد ب خدا پیغمبر نداری ی وقتا وضو بگیر دو رکعت فقط نماز بخون ی زیارت عاشورا ی مداحی بزار گریه کنی اروم بشی.از خدا صبر بخاه‌ اخلاق خوب کنارش تا بتونی مادر خوبی باشی.سخته قبول دارم حقم داره ولی طفل معصوم چ گناهی داره.جز تو کی رو داره.بهش سعی کن گیر ندی ی جا مخصوص داشته باشه هرجور خواست بازی کنه در مورد غذا هم اصلا گیر نده هر وقت خورد خورد نخورد خودش گرسنه بشه میاد بزار از غذا خوردن لذت ببره .اینکه دنبالش بدویی بیاااااا غذات بخور بیفایدس.بزار هر وقت خواست بخوره.پیگیر درمانش باش.من خواهرم حامله نمیشد هزارتا دکتر رفت کل تهران رفت داروهای گرون گرون خرید جالبه اخرشم با یه قرص ۵ هزار تومنی مشکلش حل شد و حامله شد علم درحا پیشرفته هیچی قابل پیش بینی نیس‌.توکلت بخدا باشه.مگه خدا بدیا و عیبات جار ک تو داری ناشکری میکنی صبور باش میدونم بازم سخته .ببخشید طولانی شد

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  کاربری دست ۳ نفره.
هر زمان آمادگی دیدی اقدام کن .واقعا آمادگی میخواد . امشب دست کرده تو کیفم خودکارم رو برداشت گفتم نه ...

😂😂😂😂😂😂

خیلی خوب بود.

دخترم هفت سالشه به من میگه مامان راه طناب زدمو فهمیدم پسرم با استرس به من میگه مامان راهش کو؟ میخوام ببینمش میخوام ببینمش.

خنگولای خوردنی‌ان

من همین امروز از 12 ظهر تا همین الان بچم چشم رو هم نذاشته کلافم خراااااب😭 و اینکه خانما من از این ...

من از بیست روزگیش تنها بودم هفته های اول استرس داشتم بعدش عادی شد .سعی کن از وابستگی به مادر کم کنی .بعدا بهش بیشتر نیاز داری وقتی که بچه راه بیوفته  

سخته ولی شیرینه. وقتی میخوابن دلم براشون تنگ میشه میرم بغلشون میکنم . بچه مثل قلب مادر میمونه ک بیرون از بدن داره جلو چشمت راه میره یه تیکه ای از وجود آدمه 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
سخته ولی شیرینه، مثل هرکار ارزشمند دیگه ای... من از اونایی که بجه ی دوم و سومشونو آوردن هم شنیدم و ه ...

اونها روانشون سالم بود کمتر از دو درصد جامعه مارو تشکیل میدن.الان بیشتری ها عصبی  هستن

دو قلو 

دوتا پسر 

دیگه جون ندارممممم 

فک کنم کاربری سیزدهمم میشه هرجا دیدین دارم به ترکیدن نزدیک میشم دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش 🙄     خواهر عزیزم اگه شرایط زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی!
پس فکر کردی الکی هندونه میذارن زیر بغل مادرها میگن بهشت زیر پاتونه😅🤦‍♀️

تازه بدتر از اون 

هندونه و طالبی و خربزه هم بعد میزنن زیر بغلت که دومی هم بیار اولی تنهاست گناه داره 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
من از بیست روزگیش تنها بودم هفته های اول استرس داشتم بعدش عادی شد .سعی کن از وابستگی به مادر کم کنی ...

چرا بالعکس میگی 

الان بخاطر شاغل بودن خانما بچه داری افتاده رو دوش مادر و خواهرشون 

مادر من الان چند ساله شده کلفت کهنه شور 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد