2752
2734

یک پسر شاید حدودا نزدیک ۳۰ بود ساله داشت گلایه و گریه می‌کرد تو امام زاده « دلم گرفته بود شوهرم ماموریت بود خونه نبود » تنهایی رفتم امام زاده 

من قسمت زنان بودم صداشو شنیدم 

چون امروز روز غیر تعطیل بود خلوت بود غیر ما کسی نبود اون منو ندید ولی من صداشو شنیدم از کنار نگاه کردم دیدمش

پسره داشت می‌گفت به خدا؛ سفره و روزی من همیشه کوچیک و کم بود برای همونم اندازه چند نفر زحمت می‌کشیدم اما همیشه پهن بود به دور سفره کوچیک من همیشه نیازمند و یتیم بود هیچ وقت تنها نخوردم 

چجوری دلت اومد خدا که دختری که تمام عمر دوست داشتم و از تو ۱۰ ساله التماس میکنم و خواستمش بخاطر همین روزی سفره کوچیکم منو نخواست و رفت با یکی دیگه ازدواج کرد.. اگر منم سفره امو به روی بنده های نیازمند و گرسنه به روی بچه ها یتیم میبستم الان سفره ام بزرگتر بود..پسره می‌گفت به خدا ؛ هیچ وقت ناراضی ناشکرت نبودم و زحمت می‌کشیدم هیچ وقت هیچی برای خودم نخواستم من  تمام عمر فقط همین یک دختر رو از تو برای خودم خواستم 

حقیقتا با صدای پسره و حرف هاش و گریه هاش اینقدر من گریه کردم که از خدا عصبی شدم و اومدم بیرون 

😥

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ک هیچ وقت نفهمیدم حکمت خدارو :)

میگن اونی ک ازت دوست داره رو جدا میکنه ک رشد کنی

پخته تر شی

پیشرفت کنی

خنده دار نیست؟!

اون دیگ حتی نای نفس کشیدنم نداره 

حتی انگیزشو از دست میده 

خنده های از ته دلش

روزای خوبشو 

بعد رشد کنه؟! با چی؟ با از دست دادن و نرسیدن؟

کی با نرسیدن ب عشق خب پخته تر شده؟

پیشرفت کرده؟

من اگ جای خدا بودم هیچ وقت دونفری ک قسمت هم نیستن و سر راهه هم قرار نمیدادمش

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
2706