2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قاضی

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بستگی به ادمش داره مگه فقط به شغله ولی من به شخصه ازدکترا خوشم نمیاد دلیلشم نمیدانم

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤
مثل این میمونه بگی ماه یا خورشید 

حالا کدوم ماهه کدوم خورشید😂

لطفاااا کلایک نکنید 🌼با افتخار تــــرکم ✌🏿❤کـه زخــم هر شکست من حضــور یک جوانــه شد🌱توهمونی هستی که تصمیم میگیری باشی✨زمان میبره ولی میشه🩹💔امیدوارم به خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست🤍شروع رژیم(1403/3/5)وزن اول۷۲👈🏿وزن هدف58👈🏿هدف اول69🔓هدف دوم67🔒هدف سوم65🔒هدف چهارم 63🔒هدف پنجم60🔒هدف اخررررر58🔒به امیدروز که قفل همشون باز بشههه💪🏿❤
قاضی هم از ضایع شدن شخص یا فراشخص جلو گیری میکنه

نه وقتی جنگ بشه چیزی که ارزشمنده یه دکتر که میتونه جون ادما رو نجات بده الان تو غزه رو ببین کدوم مهمتره تو این اوضاعی که دارن اصلا قابل قیاس نیست

نه وقتی جنگ بشه چیزی که ارزشمنده یه دکتر که میتونه جون ادما رو نجات بده الان تو غزه رو ببین کدوم مهم ...

البته به این توجه کنید که ما دادگاه های بین المللی داریم که به تخلفات استعمار گران رسیدگی میکنند و مطمئنا بسیار بسیار تاثیر گذار هستند

البته به این توجه کنید که ما دادگاه های بین المللی داریم و حق استعمار گران می‌ذارم کف دستشون

خدایش این حرف و باور میکنی   دادگاه لاهه که عالیترین دادگاهه تو جهان عملا مترسکی بیش نیست والا کل دنیا دیگه این مدت فهمیدن

خدایش این حرف و باور میکنی   دادگاه لاهه که عالیترین دادگاهه تو جهان عملا مترسکی بیش نیست وال ...

دوست عزیزم من اگه بخوام برات از شدت مهم بودن مجمع های نظارتی بگم باید یه. طومار اژدها پر کنم