2733
2734

پای چپم هست واریس هم زده این پام بنظرتون علتش چیه 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمک کم کن، شیرینی جات کم کن

به دکترتون بگید، آزمایش دفع پروتئین بنویسن، اگرصلاح

کلیه اتون بررسی بشه

همه اینهابرای اینکه بیشترحواست باشه

فشارت چنده؟

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا مسمومیت بارداریه بهتره بری پیش متخصص

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
نمک کم کن، شیرینی جات کم کن به دکترتون بگید، آزمایش دفع پروتئین بنویسن، اگرصلاح کلیه اتون بررسی بش ...

فشارم همش رو ده یازده هست به دکترم گفتم گفت به خاطر افزایش وزن هست ولی من میترسم میگم چرا یکی از پاهام فقط اینطوری میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فشارم همش رو ده یازده هست به دکترم گفتم گفت به خاطر افزایش وزن هست ولی من میترسم میگم چرا یکی از پاه ...

افزایش وزن ناگهاتی هم داشتی؟

فشارت دایم کنترل کن

به نظرم مایعاتت بیشترکن، نمک نخور، کاهووسبزی بخور، یکم گوشت و جگر و...کمترکن

فشارم همش رو ده یازده هست به دکترم گفتم گفت به خاطر افزایش وزن هست ولی من میترسم میگم چرا یکی از پاه ...

درکل نگران نباش وقتی بادکترت درارتباطی ودرجریان گذاشتید

آسپرین هم میخورید؟

افزایش وزن ناگهاتی هم داشتی؟ فشارت دایم کنترل کن به نظرم مایعاتت بیشترکن، نمک نخور، کاهووسبزی بخور ...

چرا داشتم تو این چهار هفته گذشته خیلی وزن اضافه کردم حدود چهار کیلو فشارم دائم میگیرم نرماله فقط مصرف نمکم زیاده گوجه سبز با نمک زیاد میخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مسمومیت بارداری چیه؟ 

بزن تو گوگل و موردهاشو بخون ببین داریشون حای یکیشو داشته باشی باید بری دکتر بررسی بشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2706