2733
2739

خانومه تو اتوبان رانندگی میکرد که یه ماشین با سرعت ازش سبقت میگره و اینه بغلشو میبره ، از قضا راننده اون ماشین هم یه خانوم بود

میزنه کنا زنگ میزنه پلیس بزرگ راه شکایت میکنه

مامور میاد میگه ماشین چی بود ؟

پلاکش چند بود؟ رنگش چی بود ؟

میگه والله نمیدونم ولی یه خانم بود سی ساله، موهاش مش بود ، رنگ چشش عسلی ،

سینه ریز طلا، بینی عمل کرده ، ونامزد نداشت چون حلقه دستش نبود !!!!!!!!!!!!!😳😳😳😂😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یارو انگل داشته میره دکتر، دکتر شروع میکنه به گفتن علایم،

یارو میبینه همش درسته باهیجان میگه : بمیری دکتر انگار خودت تو کـ.....نمی😐😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

یه روز یکی خواس بره تونس نتونس  

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶

ﺗﻮﻗﻄﺎﺭﭘﺴﺮﻩ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻣﯿﮕﻪ

ﻫﺮﻭﻗﺖ ﺭﻓﺘﯿﻢ ﺗﻮ ﺗﻮﻧﻞ ﮔﻔﺘﻢ ﻧﻮﻥ

ﺑﺪﻩ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﻮﺱ ﺑﺪﻩ

ﺍﺯﺗﻮﻧﻞ ﮐﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺍﻭﻣﺪﻧﺪ ﭘﺴﺮﻩ ﻣﯿﮕﻪ

ﭼﻨﺪﺗﺎ ﻧﻮﻥ ﺩﺍﺩﯼ؟؟

ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﯿﮕﻪ 6 ﺗا

ﻣﯿﮕﻪ ﻣﻦ ﮐﻪ 2ﺗﺎﮔﺮﻓﺘﻢ! 😐

قلی ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻣﯿﮕﻪ : ﺩﯾﺪﻡ

ﻧﻮﻧﻮﺍﯾﯽ ﺧﻠﻮﺗﻪ ﻣﻨﻢ 4 ﺗﺎﮔﺮﻓﺘﻢ...😂😂

یارو انگل داشته میره دکتر، دکتر شروع میکنه به گفتن علایم، یارو میبینه همش درسته باهیجان میگه ...

😂😂😂😂

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند *بگذار بمانند به خماري كه ز ما هيچ ندانند

یه بارم پای بابام گیر کرد به لبه فرش افتاد زمین

.

.

.

.

پاشد داد زد گفت کدوم بیشعوری فرشو انداخته زیر پا؟؟ 😐😐😐

2740

یک روز یه مردی که خسته شده بود از کار زیاد.

عصبی میشه و میگه خدایا چرا زنها بخوابن ، ما مثل خر کارکنیم ...!!😳😡

بیا خوبی کن در حق ما و من بشم زن و زنم بشه مرد...!

خلاصه میگذره و یه روز مرده از خواب بیدار میشه میبینه زن شده و زنشم مرد شده!!

😳😳😳😳😳

قند تو دلش آب میشه و به زنه میگه: تو برو سرکار ،کارهای خونه بامن ...😊😊😊😊

از اون به بعد مَرده بچه میبرده مدرسه، شبا تاصب بچه داری ونخوابی ، ظرف میشسته، غذا می پخته، لباس اتو میکرده، دستشویی و حموم رو میشسته ،نمی تونسته هرجا ک دلش میخاد بره  ......خلاصه.. 😐

میگه : خدایا غلط کردم میخوام همون مرد باشم، زن بودن خیلی سختره...!

شب میخوابه و صبح بیدار میشه میبینه هنوز زنه ؛ میگه :خدایا من که گفتم غلط کردم چرا هنوز زن هستم...؟؟؟

ندا آمد:حرف نزن ... باید 9 ماه صبر کنی،حامله ای..حامله!!😁😜 😂😂

╭┅═ঊঈ🔞ঊঈ═┅╮‏

﴾ @KoseSherGrafi﴿

╰┅═ঊঈ😂ঊঈ═┅╯

اهای پسری که میخوای شوهر من بشی هیچی خوش به سعادتت دیگه از خدا چی میخوای  چیکار کردی خدا اینقدر دوستت داره خدا شانس بده!

حالا اونی که میخواست بره تونس رو یادتونه؟

این دفعه تونست  

بی مزه هم خودتی

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
یک روز یه مردی که خسته شده بود از کار زیاد. عصبی میشه و میگه خدایا چرا زنها بخوابن ، ما مثل خر کارک ...

😂😂😂

ديشب به بابام گفتم زن ميخوام گفت: موز نخور خرما نخور گرمي نخور  و در آخر. ...

😂

یک روز یه مردی که خسته شده بود از کار زیاد. عصبی میشه و میگه خدایا چرا زنها بخوابن ، ما مثل خر کارک ...

😂😂😂

آنان كه به سرمستي ما طعنه زنانند *بگذار بمانند به خماري كه ز ما هيچ ندانند
2706