2733
2734

نه ولی ازمن می‌شنوی بیخیال شو چون خانواده همسرم قبل ازدواج میگفتن تو فقط خودت و خانوادت قبول کنین پسرمونو دیگه ازخدا چیزی نمی‌خوایم اما خرشون که ازپل گذشت .....

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من.دوستی ک نمیشد .با هدف اشنایی ازدواج با هم قرار مذاشتیم ...توی کوهنوردی با هم اشنا شدیم ....ولی مثل اینکه خانوادش مخالف بودن ک من بعدا فهمیدم ...شب قبل خواستگادی خونشون جنگ جهانی بود برای نیومدن ....من بعد از اینکه رفتیم زیر یک سقف بهم گفت همسرم ...بله رسیدیم 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
من.دوستی ک نمیشد .با هدف اشنایی ازدواج با هم قرار مذاشتیم ...توی کوهنوردی با هم اشنا شدیم ....ولی مث ...

اگه میدونستم خانوادش مخالفن .ازدواج نمیکردم ..چون به خاطر همین موضوع خیلی ناراحتی و اختلافای شدید تو زندگیمون راه انداختند 

من خواهرم 7 ساله ازدواج کرده بابام هنوز فکر میکنه ازدواجش سنتی بوده😂

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن

اره خیلی ها مخالف بودن از دو طرف و سنگ اندازی کردن و دخالت کردن خیلی دلم شکست گاهی اوقات و همه رو واگذر کردم به خدا ، ازدواج هم کردیم به خوبی و خوشی ، ولی بازم از همه تیر هاشون در امان نیستیم فقط سعی میکنیم فراموش کنیم بدی هاشونو و دلمونو شکستن ، من فقط گفتم خدایا سر خودشون هم بیار  همین

برا منم خانوادش مخالفن صد درصد .امشبم بهم گف .چون من ۳۶ هستم پسرشون ۳۴.

چه مسخره. ببین بستگی به پسر داره اگه مردش هست پشتت باشه و خیلی خاطرتو بخواد قبول کن ولی اگه خیلی حرف خانواده براش مهمه سخته برای زندگیتون

شرط اول ازدواج رضایت خانواده ها هست. 

پدر و مادر از شکم سیری باهاتون مخالفت نمیکنن. 

سرد و گرم روزگار رو چشیدن. 

باطرف مقابل حرف که میزنن،  شرایط رو میبینن،  باب میل و عقل شون نباشه مخالفت میکنن. 

چه بسا این مخالفت به نفع دختر هست که متاسفانه گاهی اوقات دوست داشتن چشم دختر رو میبنده و اجازه منطقی بودن بهش نمیده. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
چرا مخالفن آخه  چقدر سخت

الان ک بچه دارم و کلا نسبا به اونیکی عروس رسمی تر هستند .من هم همینطور ...میگفتن از شهر خودشون و با انتخاب مادرش باید زن بگیره ،بعدا مامانش گفت من ردی پسرم شناخت دارم ،میدونستم ک چه زنی مناسبشه،منم گفتم درست میگید،مثلا حمید باید به حرفتون گوش میداد ..البته الان اخلاق من رو میشناسن و هم خانواوم رو..میدونن خوبیم ،از جهت پسرش ابنو میگفت ک درست میگفت

2706