2733
2734
عنوان

به نامزدم گفتم کیفت می ندازم اشغال دونی اونم گفت دلم شکستی

| مشاهده متن کامل بحث + 62893 بازدید | 329 پست
بابا طرفش مشکلی نداره شما چرا ناراحتید قیمت براش بخونید اصل موضوع اینه

وای یکی حق گفت

شدن مشاوره رابطه مگه من گفتم نظر بدن 

یکی قیمت نخوند

بعد فردا بیام تاپیک بزنم طرف منو می پیچونه میگن چرا دقت نکردی تو انتخاب شوهر نامزدی برا چی بود

خوبه ازدواج کنیم بیام تاپیک بزنم منو پیچوند؟ دگع نامزدی دوره شناخته من که نگفتم برند می‌خوام ده با ...

به این فک نمیکنی شاید اصلا فروشنده کلک زده باشه فرضا،هی میگی نامزدی وقت شناخته کشور غریب تا گردن کلاه میزارن سر ادم رو خودت کار کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه من گفتم برند بیاره؟ ده بار گفتم عشقم برند نیار  ولی اینکه الکی بگه چیزی برنده فرق داره از ...

از نامزدی دوره شناخته فقط یه چیزی شنیدیا

کارت خیلی زشت بود

یه تشکر میکردی و تمام

چقدر شخصیتتو پایین آوردی

این کاربری دست دو نفره✌🏼

عزیزم شما نمیتونی با یه آدم مسالمت آمیز زندگی کنی ... متاسفانه مبتلا به بیماری خوددرگیری و روانپریشی و نمک نشناس بودن هستی و باید هر چه زودتر خودتو به یک روانپزشک معرفی کنی...))))

چقدر شبیه خواهر منی اسی 

خواهرم ۴۵ ساله هست و ۱۴ ساله متاهله ولی مغزش مثل بچه های مهدکودکی هست.

تو مهمونی یه نفر دیگه بودیم یکی از مهمونا باقلوا آورده بود. خواهرم جلوی همه دنبال درب جعبه بود که اسم و برند رو بدونه ... بعدش تو سالن با صدای بلند داد میزد واااااای چه بدمزه هست نخورید ها مریض میشید ... 😅😅😅

شوهرش و مامانم قرمز شده بودن ... خداییش خوشمزه هم بود  

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
طرف برند بازه بخدا سر تا پاش برنده  مگه میشه ندونه؟ از کفشش ساعت گردنبند تیشرت همه چیش برند ه ...

منکه خودم تو بازارم . پسرم هستم میدونم خیلی از محصولات بازار مشترکه . ربطی به فیک بودنش نداره . همین آیفون ک دست همس مال آمریکاس ولی مونتاژ چینه . پس همه آیفونا فیکه؟ 

عزیزم من روز اول گفتم برند نمی خوام ده بار بهش گفتم ولی اگه فیک باشه جای برند برام آورده باشه کارش ...

اسی هنوز زود بود واسه ازدواج. به نظرم ده سال دیگه ازدواج میکردی.‌این بچه بازی ها چیه. خوشت نیومد. عیبی نداشت. چرا دل نامزدت و شکوندی. فوقش دوبار بخاطر دل اون استفاده میکردی. همیشه میگن هر چه از دوست رسد نکوست.‌واقعا نمی‌فهمم پدر و مادرها دقیقا چی یاد بچه ها میدن که بلد نیستن با نامزد یا شوهرشون بسازن. حالا اونم سر چی. سر یک کیف

تا حالا کسی سرت کلاه نزاشته ،جنس اشغال و بهت ننداختن؟! یه رصد هم بزار برای این مورد

امکان ندارن طرف از بچگی چیزی جز برند نپوشیده 

برند بازه 

از جوابش بگیر تا لباساش همیشه برند بوده 

720میلیون پولشو داده !!!

هر رینگیت مالزی ۱۲۰۰۰تومانه ضربدر شصت هزار!!!

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
واقعا که دله بنده خدا رو شکوندی خدا اون بنده خدارو از دستت نجات بده قدر نشناسی  

چقدر تلخی از کجا می دونی قدر نشناسم 

من روز اول گفتم عشقم پول خرج نکن برند نگیر بحث من اینه بفهمم پیچونده منو یا نه 

2706