2733
2734
عنوان

چرا همیشه ترک میشم؟

291 بازدید | 40 پست

چرا همه میزارن و میرن چرا کسی که دوستش دارم دوستم نداره؟

چرا هر بار بعد چند تا قرار میرن حتی شده یه بار ام برن بخدا دلم میشکنه

حداقل قبلانا چند ماه طول می‌کشید

دلم میخواد بهم زنگ بزنه خدا چرااااا بهم اهمیت نمیده چرا بهم امید میده ولی اهمیت نمیده

خدا دلم میگیره

خدا خودت کمک پیامش ندم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشکل ازاونا نیست دردرون تویه.

انرژی زنانه ات رو ببر بالا

اعتماد به تفس داشته باشه

حدومرز و استاندار داشته باش

به هیچ کس وابسته نشو

تو یوتیوب سرچ کن اموزشای خیلی خوبی داره

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام

با هر کسی اوکی نشو 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
خیلی بده همه فکر میکنن برات مهم نیستن ولی تو عاشقشونی فقط نمیخوای که فکر کنن بهشون وابسته ایی🥲😂

البته من اینجوریم ک کسی بخواد ولم کنه حتی اگ بمیرم نمیگم بمون 

ولی از درون میمیرم

همش بعد ی مدت دلم میخواد با عالم و آدم قطع ارتباط کنم

Aime-moi dans la prochaine vie :)
شخص خاصی رو الگو قرار دادی؟

نه خودم این مشکل داشتم

خسته شده بودم رفتم دنبال راه حل

اگه دوست داشتی درخواست دوستی بده برات توضیح بدم

ماشالله صاحب این سایت علشق زباله های فکری ماست و نمیزاره پاکش کنیم

فقط ابرومون میره

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
البته من اینجوریم ک کسی بخواد ولم کنه حتی اگ بمیرم نمیگم بمون  ولی از درون میمیرم همش بعد ی م ...

منم؛تاحالا کسیو پیدا نکرده بودم که شبیم باشههه

با اکیپم که ۳ ساله با همیم کات کردم

با بهترین دوستم که فکر نمیکردیم هیجوقت جدا بشیم کات کردم

کلا یادم نمیاد تا حالا کسی رفته باشه همیشه خودم رفتم

پیش روانشناس رفتی؟

نه ولی خیلی کتاب خوندم ویس روانشناسی گوش دادم یه سری اشتباهات داشتم این بار دیگه اونا رو تکرار نکردم چون دلم میخواست این رابطه واقعاً درست بشه حالم خوب شد به این که بهم زنگ نزد اهمیت ندادم ولی بعد سه هفته نتونستم تحمل کنم بهش با لحن محکم گفتم من چی توام واقعاً بلاتکلیفی داره اذیتم میکنه و... فقط گفت چون الان کنکور داری نمیخوام فکرت مشغولم بشه برا همین بهت پیام نمیدن و زنگ نمیزنم منم گفتم فراموش میکنم ولی نشد تو این یه ماه و نیم ام یه بار پیام داد کنکورمو پرسید یه بار من پیام دادم آخرین بار ام زنگ زدم که گفت اگه اون روز جوابتو نمی‌دادم فکرت مشغول نمیشد گفت مگه نگفتم درستو بخون

میدونی امروز امتحان ترمیم معدل عربی داشتم نسبت به خوندنی که داشتم خوب نشد نتیجه یه ترسی تو دلمه اگه بازم نشه کنکور هیچی قبول نشم چی 

خیلی دلم میگیره آخر شبا

2706