2733
2734
عنوان

پول خوشبختی میاره یا نه

138 بازدید | 33 پست

به نظرتون پول چقدر تو خوشبخت شدن شاد بودن با لذت زندکی کردن تاثیر داره ؟ به نظرتون خوب بچه از جانب پدر و مادر حمایت بشه یا عقیده دارید بچه باید خودش تلاش کنه و از صفر شروع کنه و زندگیش رو بسازه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من چیزهای اولیه رو در اختیارش میذارم بعد اگه خواست پیشرفت کنه تلاش میکنه نه اینکه مفت مفت از جیب من بخوره و بگرده

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                                                   
پول خوشبختی نمیاره ولی اگ نداری حتما بدبختی

موافق نیستم چون خودم با پول دارم همه چیز رو براحتی برای خودم خانوادم دخترم و اطرافیانم محیا میکنم از وقتی وضع مالیمون خوب شده احترام ها بیشتر شده بیشتر بهمون توجه میشه علتش به نظر شما چیه

پول خوشبختی میاره صد درصد و اولین و مهم ترین اولویت زندگیه با پول سلامتی عشق هم میتونی بخری همه چیز ...

هیچوقت بی پولی تجربه نکردم ...

هر چی ک بگی دارم و داشتم ....

سنمم کم ....

همش هم ارث هست دروغ چرا  بگم  کار ک کرده باشم نه و پول دربیارم از خودم ....

اما انقدر بیچارم انقدر مریضم ک هر سه هفته اصفهان دکتر اعصاب و روان میرم تک فرزندم و پدر و مادرم از دست دادم  همه زندگیم و خوشبختی و دارو ندارم تو دنیا در عرض دو سه سال همه خوشبختیم رفت 

بدبخت‌ترین آدم روی زمین خودمم هیچ کاری نیست ک نکنم اما خوشحال نیستم پر از عقده و کمبودم ..‌‌ هر کاری میکنم اما خوشحال نیستم

دلم لک زده ک در خونمون بزنم برم پیششون با خیال راحت چند ساعتی برای خودم باشم و بچه هام بازی کنند تو حیاط خونمون ...

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

خانم ببخشید تاپیک تک فرزندی قفل شد مجبور شدم اینجا این پیام براتون بزارم

توروخدا از دست من دلخور نشید من توی تاپیک قبلی هم گفتم که روی صحبتم با کسایی هست که شرایطش دارن اما به خاطر یه دلایل مسخره تن به بچه دار شدن مجدد نمیدن😔

شما اینجوری که من متوجه شدم فکر میکنم شرایطش ندارید خب دیگ شده توکلتون به خدا باشه من اصلا قصد نداشتم که شمارو از آینده بچتون ناامید کنم یا... نه نه اصلا فقط از خودم و نیازهام گفتم 

من براتون دعا میکنم که اگه به صلاحه شرایط برای بچه بعدی فراهم بشه اگه هم نیست بچتون انقدر خوشبخت بشه که اصلا یادش بره این روز هارو🥰

خدا ان شاءلله به زندگیتون آرامش بده فقط توروخدا از آینده ناامید نشید شما همین الانش مادرید اگه نمی‌تونید بچه دیگ بیارید پس لاقال یه مادر شاد و سرزنده باشید برای بچتون دل به دلش بدید هواش بیشتر داشته باشید سعی کنید اگه شرایطش دارید بیشتر توی جمع های فامیلی ببریدش مثل یه دوست براش باشید تا یه مادر تا لطمه نبینه ان شاءلله😍

با آرزوی خوشبختی و آرامش روز افزون❤️❤️

خانم ببخشید تاپیک تک فرزندی قفل شد مجبور شدم اینجا این پیام براتون بزارم توروخدا از دست من دلخور نش ...

فقط اگه تاپیکو خونید خواهش میکنم یه واکنشی نشون بدید خیال من راحت بشه احساس میکنم از دستم ناراحت شدید بخدا من قصد ناراحت شدن شمارو نداشتم خواهش میکنم یه واکنش نشون بدید دلم آروم بگیره🥺

2706