2752
2734
عنوان

کی این کابوس تموم میشه خدااا🥹😭

184 بازدید | 13 پست

قدرسلامتی خودتونو اطرافیانتونو بدونید روزی چندبار بگید خدایا شکرت

همسرم چندماهه گردن درد داست جدی ننیگرفت تااینکه این اواخربدترشده بود دیگه شبا خواب نداشت تا صبح

بی حوصله بود بی اعصابم شده بود همش به یجا خیره میشه

دیگه بالخره افتخاردا و رفت دکتر وتشخیص دیسک گردن شدید داده شد واسش😔

خییلی ناراحتم کی خوب میشه؟؟کی میشه همون ادم سابق

کی میشه همون مرد خوشحال شوووخ پرخنده😭😭

الان که دارم مینویسم پراز بغضم ولی پیش همسرم نمبتونم گریه کنم

خدا خودش کمکمون کنه.

دکتر دارو داد گفت استفاده کنه خوب نشد عمل

ولی نمیدونم جرا فیزیو تراپی ننوشت

واقعا خیییلی سخته شوخیاش و مسحره بازیاش که یادم میفته اشک میریزم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی خدا سلامتی بده بهش 

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بابای من بیست سال پیش تقریبا درگیر شد

خیلی سخت رعایت کرد

با گردنبند می‌خوابید

مدتها ورزش و فیزیوتراپی و رعایت شدید و رانندگی نکردن و...

بهتر شد خداروشکر

الان هم البته خیلی باید مراقب باشه یهو برنگرده، گردن رو یه دفعه تکون شدید نده خدای نکرده....

به امید خدا زود خوب میشه عمل سختی هم نداره مراقبتهای بعد از عمل رو بخوبی انجام بدی همه چیز حله. دو نفر از نزدیکان من عمل کردند و خیلی زود خوب شدند البته قبلش خیلی درد داشتند اما بعد از عمل خیلی زود آرام شدند

فقط میتونم بگم از عمل اصلا نترسید  بعد عمل میشه همون آدم سابق تجربه شو داریم

نمیدونم والا خل شدم من دیگه

همسرن طفلی راضیه به عمل

ولی دکتر گفت اخرین راهو انتحان میکنیم نشد عمل

بابای من بیست سال پیش تقریبا درگیر شد خیلی سخت رعایت کرد با گردنبند می‌خوابید مدتها ورزش و فیزیوت ...

اخه دکتر نه گردنبد داد

نه فیزیو تراپی نوشت

منم فکر نیکردم همبنارو بگه

من سوار ترن هوایی شدم . اون شدت پیچ و تاب و استرس شدید گردنم گرفت واااای ی درد وحشتناک اصلا ب هیچ‌ سمتی سرم تکون نمیخورد یکماه تمام عذاب کشیدم 

حتا کافرم اون درد و تجربه نکنه

حتا تو خوابم درد میکرد افسردم کرده بود 

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد