2752
2734

اول بگم یه تصادف بد داشته قبل ازدواج سرش ضربه خورده،،، چن وقت پیش م تقریبا قبل کرونا یه دو ماه تو کارخونه بوده،، با یکی بحثش میشه اون شخص با یه چکش میزنه تو سرش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خلاصه هیچ کس رو قبول نداره،،، کینه ای هست،،، مثلا دیروز یه نفر تو اینستا میگفت وام بگیرد طلا بخرید داشت راهکا ر میداد شوهر منم می گفت بمیرم هم وام نمی گیرم اصلا آینده براش نیس تا حالا چنتا شرکت رفته دعوا کرده اومده بیرون،،، مثلا میره خونه بابای من اونجا وای فای هست همه شارژ رو خالی میکنه در حالی تو خونه یه کلیپ باز نمیکنه که اینترنتش نپره،،، 

اگه ایشون درونگرا هستن میتونه طی چندسال تغییر کنه و بهتر از الان بشه. من خودم درونگرا بودم و حوصله جمع رو نداشتم اما خودم یکمی تلاش کردم و الان خیلی بهترم.

انشاا... که با اون ضرباتی که خورده هنوز سلامت باشه.

اصلا حوصله گوش دادن به حرف منو نداره 

ای بابا

پس بنظرم باید با یه پزشک متخصص صحبت کنید.

من درونگرا بودم ولی خیلی دوس داشتم با همسرم صحبت کنم. البته اوایل ازدواج اینجوریه.

خلاصه موندم چیکار کنم با این اخلاق که من نمی تونم زندگی کنم،،، مثلا یه شلوار نو گرفته بهش میگم بپوش  تو الان جوانی میخوای کی بپوشی قبول نمی کنه،،، یه شلوار داره مال 12 سال پیش دمده شده،، رنگش رفته همون جور اون رو می پوشه،،، حالا اینقد صرفه جویی میکنه اگه فکر اقتصادی داشت اینقد ناراحت نمی شدم،،، مثلا 20 هزار تومن براش مهم ه ولی 20 میلیون براش مهم نیست

ای بابا پس بنظرم باید با یه پزشک متخصص صحبت کنید. من درونگرا بودم ولی خیلی دوس داشتم با همسرم صحبت ...

نه شما خودتون دوست داشتین تغییر کنین ولی شوهر من اصلا فکر نمی کنه که مشکل داره که بخواد خودش رو تغییر بده  ،،، چندین بار ازش خواهش کردم یه مشاوره بره،، اصلا مشاور رو هم قبول نداره،، 

2706