2752
2734
عنوان

افسردم ؟

58 بازدید | 11 پست

شکست عشقی خوردم کسی نیومده جلو که باهم ر.ل بزنیم یکیم که اومد بهم اهمیت نمیداد قلبمو شکست حالا بدتر از اون من رفیقم ندارم حتی هیچ کس نه تو بیرونه دانشگاه نه تویه دانشگاه خیلی سختمه میبینم تو سلفم حتی تنهام یا وقتی بهشون پیام میدم معلومه هر وقت حوصله کنن جواب میدن حتی تو بیرونم کسیو ندارم باهاش حرف بزنم تحصیلمم که مشول داره توش 

۱ خیلی خوابم میاد همش خستم 

۲ دیگه مث قبل حوصله گشتن تو اینستا دیدن ریلز فانو ندارم 

۳ حوصله آهنگ گوش دادن ندارم 

۴ از زندگیم ناراضیم

۵ دیگه گریه نمیکنم همش یاد اون آهنگه میوفتم که میگه میخوام بشینمو گریه کنم ولیکن فایده نداره 

۶ حس میکنم هیچی برام دیگه اهمیت نداره

کجای کاری پری خانم 😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دخترم ب فکر درست باش خدا ادم درستش رو میزاره سر راهت  یکم ب ظاهر خودت برس پسرا عقلشون اول تو چ ...

بابا درسو نگو که پیچیده یکی از غم هام اونه من تو انتخاب رشته اشتباه کردم حالا تغییر رشته میخوام بدم برم جایی که حتی تو کارنامم رتبشو اوردم و حقمه حتی براش معدله اولم ۱۹ گرفتم ترم دو هم دارم میخونم الان میگن نه منم از کنکور ۴۰۳ جا موندم خستم این یکی بدتر داره اذیتم میکنه ۸۰ درصده غمم اینه 

کجای کاری پری خانم 😂
بعدم نگران کنکور نباش اگه معدل دیپلمت خوب باشه میری راحت دانشگاه ازاد شهرتون ثبت نام میکنی ب کسی هم ...

ای بابا دولتی تو تهران قبول شدم مهندسی کامپیوتر جنوب تهرانم اوردم ولی پولشو نداشتم این همه خوندم برم آزاد در هر صورت حالمه بد میشه اون ور رشته از دست دادم این ور دانشگاه

کجای کاری پری خانم 😂
بازرگانی ولی تو همون دانشگاهم میتونستم برق و عمرانم قبول شم جابه جا شده نفهمیدم تو دفترچه اشتباه زدم

بازرگانی هم ک خوبه 

عیب نداره یه استراحت ب خودت بده تا اینجاش رو اومدی باقیش هم بیا تموم بشه بره بعد ب خودت افتخار میکنی 🌹

ای بابا دولتی تو تهران قبول شدم مهندسی کامپیوتر جنوب تهرانم اوردم ولی پولشو نداشتم این همه خوندم برم ...

دانشگاه دولتی ک پول نمیخواست پول شهریه ک نمیدادی بهترین استادا هم بودن خوابگاه هم فک کنم رایگان بود تو خود دانشگاه