2733
2734
عنوان

راهنمایی کنید

57 بازدید | 10 پست

من از وقتی که چشم گشودم دیوانه وار عاشق امر قضاوت بودم اما خانواده فشار عجیب غریبی به بنده وارد کردند که باعث شد به فکر ترک تحصیل بیفتم، گناهم این بود که معدلم بیست شده و بایستی برم پزشکی حالا من موندمو کلی حسرت هر چقدر درمورد مزایای قضاوت میگم به حرفم گوش نمیدن واقعا خسته شدم من هیچ علاقه ای به بیمارستان ندارم عاشق سیاستم درسته سنم کمه اما همیشه نظر ها و انتقاداتم که می‌نویسم بهتر از اپوزیسیون های دوزاری بوده و واقعا تو زمینه های حقوقی سرشار از استعدادم 

حالا شما هم مثل خانوادم فکر میکنید شغل بدرد نخوریه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا باید دستت تو فساد سیستم باشه یا ی قاضی ساده با درآمد معمولی و خطرات خودش و اما جایگاه اجتماعی بال ...

درسته از لحاظ اجتماعی از پزشکی بالاتره اما درآمدش کمتره اما من جوری این شغلو دوست دارم که اصلا برام مهم نیست 

درسته از لحاظ اجتماعی از پزشکی بالاتره اما درآمدش کمتره اما من جوری این شغلو دوست دارم که اصلا برام ...

خب پس برو قاضی شو

پزشکی اگه درآمد بالا میخوای باید حداقل ۹سال تحصیل و دو سال طرح بری

تازه تا تخصص ساده

خب پس برو قاضی شو پزشکی اگه درآمد بالا میخوای باید حداقل ۹سال تحصیل و دو سال طرح بری تازه تا تخصص ...

درضمن علاوه بر اونها میتونم به عنوان یک نظریه پرداز حقوقی تو دانشگاه ها مشغول شم به عنوان یک استاد یا عضوی از هیئت علمی 

درضمن علاوه بر اونها میتونم به عنوان یک نظریه پرداز حقوقی تو دانشگاه ها مشغول شم به عنوان یک استاد ی ...

اره مهاجران میشه

بعد تحصیل پزشکی خیلی سخته هم استعداد میخواد هم علاقه و پشتکار