2733
2734
عنوان

بهم زنگ زد

858 بازدید | 44 پست

دیروز زنگ زد با شماره کرمانشاه

گفت آموزشی سربازی ام 

بهش گفتم بسلامتی گفت میشه برگردی؟ گفتم نه تمومه همه چی گفت باید برگردی چندروز دیگه میام همو باید ببینیم منم گفتم بعد یه ماه یادت افتاده؟ گفت اون موقع لج و لجبازی بود گذشت الان به غلط کردن افتادم حالم اصلا خوب نیست غلط کردم برگرد😐 برگام ریخته بود 

بعد گفت باید قطع کنم منم گفتم باشه و خدافظی کردیم

امروز عصر خواب بودم یه شماره زنگ زده بود مال دیروز نبود ولی اونم مال کرمانشاه بود. بنظرتون خودش بوده ؟! 

هنوز دوسش دارما اما آدم چیزی که بالا آورده رو میخوره باز؟!💔 گیجم نمی‌دونم چی درسته چی غلط

از آدمایی که باید باید میکنن بیزارم

اگه میگفت لطفا حرف بزنیم یچیزی

باااااید ببینمت بااااید حرف بزنیم ینی چی

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از آدمایی که باید باید میکنن بیزارم اگه میگفت لطفا حرف بزنیم یچیزی باااااید ببینمت بااااید حرف بزن ...

این اینجوری نبود اتفاقا 

باهم که بودیم همه چیزو من تعیین میکردم تو رابطه قرارا و بیرون رفتنا و... ولی مثل اینکه خیلی فشار وارد شده بهش که غرورشو گذاشته کنار با بحث از هم جدا شدیم 

2706