2752
2734

حالت لیز و بی رنگ هست

بنظرتون خطرناکه ؟؟

من موقع شستن وقتی دست میزنم میبینم یه چیز مثل خلط هست اطراف مقعد گاهی اوقات اینطوریه البته

( با عرض معذرت ) 

خیلی میترسم خدایی نکرده چیز خطرناکی نباشه 😭😭فکر و خیال دیوونم میکنه دارم میمیرم از استرس 

باز شب شد استرس و فکر و خیالم شروع شد

تا حد مرگ میترسم از دکتر و اینا 😭😭

دکتر

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگران نباش اصلا، اگه منظورت  مخاط رو مدفوع، یا عفونت معده یا روده داری زنداداش منم همین بود، مدفوعش مخاط و خونی بود، التهاب روده داشت، میکروب معده هم داشت، بواسیر هم داشت، همش با یکی دو نسخه قرص متخصص گوارش حل شد 

نگران نباش اصلا، اگه منظورت مدفوع رو مخاط، یا عفونت معده یا روده داری زنداداش منم همین بود، مدفوعش م ...

وای من میترسم

خود به خود خوب نمیشه؟؟

بعد دکتر برم کولونوسکوپی میگن انجام بدم ینی

وای من میترسم خود به خود خوب نمیشه؟؟ بعد دکتر برم کولونوسکوپی میگن انجام بدم ینی

نه عزیزم اول آزمایش می‌فرسته، آزمایش تخصصی مدفوع، احتمالا اگه پزشک ماهری باشه، فقط هم علائمت مخاط باشه، فقط برات قرص بنویسه، خلاصه که اصلا جای نگرانی نیس