2733
2734
عنوان

مادر و فرزندی

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 49 پست
تا وقتی که همه چی داره بخوبی پیش می‌ره و کار خودمون رو رواله آدم براش مهم نیست این چیزا ولی گاهی وق ...

من توي بدترين شرايطم بودم طوري كه فكرشم نميتواني بكني اما هيچوقت نه توقع داشتم نه حتي كمك فكري خواستم چون هيچ ادمي جز خودت فكر تو نيست 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه چطور دلش میاد پول تو حسابش باشه و بهش نیازی نداشته باشه ولی ببینه بچه اش جلو چشمش تو مضیقه است و ...

ببین من میگم زیاد توقع داری 

وقتی می خواید سرمایه گذاری کنید و موفق باشه ایا حاضرید یه مقدار به پدر و مادر بدید ؟ 

شما قرار نیست رو همه پول سرمایه گذاری کنید تا دستتون خالی بمونه 

یکم از فکر سود زیاد بیرون میومد و یه مقدار پول ته حساب میذاشتید 

الانم توقع پول بی برگشت نداشته باشید یا ازشون قرض کنید . یا طلا بفروشید بعد سود سرملیه گذاری بخرید 

بله می‌دونم واقعا هم همینه  اگه میخوای آرامش داشته باشی رمزش همینه  ولی گاهی واقعا آدم د ...

عزیزم منم دوران تو رو گذروندم باردار بودم ولی هچی نداشتیم دوماه کامل نون با خرما خوردم ولی دم نزدم با خونه پررشوهرم تو یه حیاط بودیم ولی نفهمیدن من هیچ وقت اون دوران رو فراموش نمی کنم ولی همش میگفتم خدایا شکرت اینا میگذره میشن برام خاطره 

خوب پس طلایی چیزی دارید بفروشید  بعد که تکلیف پولتون معلوم شد بخرید  شاید مادرتون برای پو ...

متاسفانه طلاهام را هم دادم واسه همین سرمایه کار که به باد رفت 

یک مقدار جزئی پس انداز دارم که گذاشتم واسه زایمانم که اگه شوهرم دستش خالی بود بدم بهش و شوهرم در جریان نیست، ولی مامانم می‌دونه که حتی از پول یارانه ام دارم میذارم رو این پول که واسه زایمان دستم باشه 

مامان من دیگه چیزی لازم نداره که بخواد برای بدست آوردنش برنامه ریزی کنه ، 

عزیزم منم دوران تو رو گذروندم باردار بودم ولی هچی نداشتیم دوماه کامل نون با خرما خوردم ولی دم نزدم ب ...

چقدر سخت 😔 

من متاسفانه خاطرات بد همیشه تو ذهنم میمونه و مثل خوره می افته رو مخ من 

آخه از این کم لطفی ها به نوع دیگه ای تو بارداری قبلیم هم از سمتشون بوده ، همونا هنوز از ذهنم پاک نشده 

بله می‌دونم واقعا هم همینه  اگه میخوای آرامش داشته باشی رمزش همینه  ولی گاهی واقعا آدم د ...

میتونستن بکنن بابا نداری؟ 

منم بابام کمک چندانی نمیکنه ولی داداشم خدا حفظش کنه به بهانه تولد عید ها به کارتم پول میریزه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین من میگم زیاد توقع داری  وقتی می خواید سرمایه گذاری کنید و موفق باشه ایا حاضرید یه مقدار ب ...

منم معتقدم نباید خودمونا صفر میکردیم 

از این بابت هم از شوهرم ناراحتم ، با طناب اون رفتیم تو چاه 

بی فکری از سمت اون بود من فقط بهش اعتماد کردم که کاش نمی‌کردم 

دست و دلم به قرض گرفتن نمیره ، تا حالا ازشون پول قرض نگرفتم ، میترسم رومو زمین بندازن بدتر غرورم شکسته بشه 

بعد شما که میدونی شوهرت خیانت میکنه و از نظر مالی هم به بن بست خوردی چرا حامله ای 

شما از مادرت هزار بار عجیب تری

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
حقیقتا یکم دلم گرفت  من هر چی دارم واسه بچه ام می‌خوام  اصلا مگه غیر اینه که آدم دوست دا ...

شاید یه مشکلی دیدن ک اینجوری میخوان بهت بفهمونن یجای کارت اشتباهه 

شاید میخوان رو پا خودتون باشید نمیدونم شایدم سنگدلن والا اینجور ک میگی مادرشوهر من اینجوریه 

میتونستن بکنن بابا نداری؟  منم بابام کمک چندانی نمیکنه ولی داداشم خدا حفظش کنه به بهانه تولد ع ...

آره وضع مالیشون خوبه 

بابا دارم اونم حقوقش ۲۴ تومنه 

نیاز مالی ندارن ، خداراشکر خوب میخورن ، خوب میپوشن خوب خرج می‌کنن 

خدا برادرت را برات نگه داره قدر بدون 

چقدر سخت 😔  من متاسفانه خاطرات بد همیشه تو ذهنم میمونه و مثل خوره می افته رو مخ من  آخه ...

سعی کن سطح توقع رو به صفر برسونی دیگه همه چی برات مهم نیست میشه کلا زندگیت عوض میشه

من سختی های زیادی کشیدم ولی ازم یه آدم صبور ساخت و فقط میگم خدایا من فقط تو رو دارم

خداراشکر زندگیم از این رو به اون رو شد انشالله تو هم به زودی زندگیت بیفته رو رول

2706