2733
2734
عنوان

خوردن قرص مدروکسی پروژسترون

54 بازدید | 5 پست

کسی خورده برا پریود شدن فقط برا یه بار ؟

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی یکبار! یک دوز منظورته؟؟

نه ۲ ماهه پریودم عقب افتاده سابقه تنبلی هم دارم خواستم یه هفته بخورم باز شه ...حالا اگه یه بار بخورم ماههای بعدی هم باید بخورم . 

اقایان درخواست دوستی ندید.                             خدایا مرا به همه ارزوهایم برسان                          خدایا کمکم کن انسان خوبی باشم                        خدایا روزهایم راپر از عشق به خودت قرار بده           خدایا تو همه چیز منی تو بهترین رفیق و همراه منی .💖💖💖
نه ۲ ماهه پریودم عقب افتاده سابقه تنبلی هم دارم خواستم یه هفته بخورم باز شه ...حالا اگه یه بار بخورم ...

یکهفته بخوری قطع کنی پریود میشی.تا زمانی که هورمونات بالانس نشه اره.

ولی میتونی دو تا سه سیکل سیبل بخوری ( بعد اینکه پریود شدی)