2733
2734
عنوان

کسایی که لیزر رفتین بیاین لطفا

291 بازدید | 39 پست

یک روز قبل از اینکه لیزر بری باید موهاتو با ژیلت بزنی بعد ژیلت برای پوست صورت سیاه نمیکنه موهارو تیغ تیغی نمیکنه؟

یه جایی رو پیدا کردم قیمتاش خیلی خوبه توتال بادی برای خانوم ها ۳۰۰ برای آقایون ۵۰۰ دستگاهشم اشنایدر پلاس ۲۰۲۳ زیر نظر دکتر انجام میشه 

بنظرتون دستگاهش خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قبلا زیر بغلم میرفتم خیلی راضی بودم

دوباره میخوام برم کل بدن

ولی خجالت میکشم 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

همین ک کل بدنش ۳۰۰ تومنه خودش مشکوکه😂

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
2706