2733
2734

الان ن نام کاربریمو حفظم ن رمزمو خط ها هم ک دست من نیستن 

اون خط ها هم بنظرم تعلیق ب روش قدیمن من میخوام ی جور اونارو تعلیق کنی ک هیچ جوره باز نشن تاپیکامو نتونن بخونن بهشون پیام هم نره نمیخوام تعلیق جدید بشم ک بدبخ میشم🥲🥲

لطفا بگو من چ غلطی کنم ب خدا سنم کم بود بچگی کردم همه چیزای شخصیمم گفتم کمکم کن🥲🥲🥲

رمزتو دارن مگه؟

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ارسال پیامک های تبریک متوقف شد و از این به بعد این پیامک ها برای کاربران به طور کلی ارسال نخواهد شد . چه تمایل داشته باشند چه نداشته باشند

شما چه اطلاعاتی دارید در مورد کاربری تون؟

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
سلام ارسال پیامک های تبریک متوقف شد و از این به بعد این پیامک ها برای کاربران به طور کلی ارسال نخواه ...

خدارو هزار مرتبه شکر دستتون درد نکنه

فقط شماره هاشونو حفظم😭😭😭😭😭😭بخدا بچگی کردم هر چی خواستم اونجا گفتم کسی بفهمه بدبخت میشم🥲🥲

2706