2752
2734

شوینده، ضد آفتاب، آبرسان، کافیه اگه مشکل جدی نداره پوستت

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولن که جوانه گندم میخورم سفید تر شدم  صورتمو با شوینده مخصوص پوستم بیوآکوا میشورم مرطو ...

جوانه گندم خيلي سفته 

چطوري استفاده ميكني ؟ 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

ببین فقط هرچی خواستی بگیری برند درست حسابی بگیر . اسیب می زنن برندای ضعیف

ژل شست و شو

ابرسان و مرطوب کننده

ضد افتاب

اینا اصلی ها هستن . اگر لک و جوش و اینا داری باید کرم مخصوص استفاده کنی

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
میخورم با شیر یا ماست 

خيس ميكنين اول تو شير مدتي ؟ من اومدم بخورم خيلي سفت بود ميخوام بدونم همون حالت درسته و بايد خورد يا راهي براي خوش خوراك تر كردنش هست

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
اولن که جوانه گندم میخورم سفید تر شدم  صورتمو با شوینده مخصوص پوستم بیوآکوا میشورم مرطو ...

منظوذت پودرشه یا خود جوانه گندم

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
خيس ميكنين اول تو شير مدتي ؟ من اومدم بخورم خيلي سفت بود ميخوام بدونم همون حالت درسته و بايد خو ...

فداتشم میریزم توی شیز میخورم یا میریزم تو ماست منظورتو نمیفهمم سفت چیه من بین استار استفاده میکنم

2706