2733
2734
عنوان

دعوای بین داماد و مادرزن

188 بازدید | 12 پست

اگه بین مادرتون و شوهرتون اختلاف به وجود بیاد و این اختلاف از طرف مادرتون باشه، طرف کیو میگیرید؟ مادرتون یا شوهرتون ؟ عقدم و فعلا نرفتم خونم

میخشبشیمیتونیبخونیش‍

وسطو بگیر

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه مادرم فوش بده بع همسرم چی؟ 

ببین چه همسرت باشه چه مادرت در لحظه ای که عصبی هست و کنترلی رو رفتارشان ندارن هر حرفی بزنی شرایط بدتر میشه اون لحظه سکوت کن ولی آروم که شد دیدی حالش بهتر شد بشین صحبت کن که ناراحت شدی هر چی باشه همسرت هست توقع داری به خاطر شما و آرامش زندگیتون بد و بیراه نگه زیاد هم طرفداری هیچ کدوم رو نکن فقط سعی کن آرامشان کنی 

ببین چه همسرت باشه چه مادرت در لحظه ای که عصبی هست و کنترلی رو رفتارشان ندارن هر حرفی بزنی شرایط بدت ...

آخه مادرم با منم سازگار نیست با منم مشکل داره. هعی دعا های بد می‌کنه فوش میده. میگه ایشالا شوهرت جوون بمیره . ایشالا بری خونت برگردی بازم سروقت من و منم قبولت نکنم 

میخشبشیمیتونیبخونیش‍
آخه مادرم با منم سازگار نیست با منم مشکل داره. هعی دعا های بد می‌کنه فوش میده. میگه ایشالا شوهرت جوو ...

عجب پس کلا مادرت عصبی هست زیاد باهاش کل ننداز اعصابت بیشتر خراب میشه نگران این نفرین هاش هم نباش تا عقدی تحمل کن بیشتر با همسرت برو بیرون بعد ازدواج هم روابط رو کم کن زیاد هم نزار همسرت بفهمه مادرت چه جوریه انشالله مادرت هم یکم آروم بشه