2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نامزدی سیاست نمیخواد. خودت باش. تا بهتر بشناسدت.     ولی در کل.  همیشه احترام بزار.  زیاد صمیمی.  نشو.    از خانوادت صحبت. نکن. اصلا.  حرفا. بین نامزدتو پیش خانوادش.   یا خوانواده خودت به هیچ وجه نگو اگر چیزی میخری جایی میرید باهم. هم. لازم نیست به کسی بگی

من عاشق. طبیعت. و اشپزی. هستم.  دست پختمم. خوبه. سوال اشپزی داشتید در خدمتم.   اسمم زینب نیست.  هر اسمی زدم.          نیاورد. اسم همسایمون رو زدم.    

خیلی خب به سلامتی، ببین عزیزم چند تا سیاست یادت میدم قشنگ تو زندگیت به کار ببر، اول اینکه تحت هیچ شرایطی خونه مادر شوهر نمون در دوران عقد، از همون اول بابات رو بهونه کن بگو بابام اجازه شب موندن نمیده خب؟ 

خیلی خب به سلامتی، ببین عزیزم چند تا سیاست یادت میدم قشنگ تو زندگیت به کار ببر، اول اینکه تحت هیچ شر ...

اره بابامم که واقعا نمیزاره مگه اینکه برم سر عصابش 😂

ولی چشم مرسی که گفتین حتما دلیلی داره

خیلی خب به سلامتی، ببین عزیزم چند تا سیاست یادت میدم قشنگ تو زندگیت به کار ببر، اول اینکه تحت هیچ شر ...

چرا ؟اینو خیلی میشنوم ولی دلیلشو نمیدونم یکم بیشتر توضیح میدی لطفا❤️

دوم چایی نخورده پسرخاله نشو، نه زیاد صمیمی باش که به اسم صمیمیت هرحرفی رو بارت کنن، نه خودتو بگیر، کاملا متعادل، سوم به هیچ وجه تاکید می‌کنم به هیچ وجه اسرار و رمز خانوادت رو پیش خانواده شوهر نگو، خیلیاش رو به شوهرت هم نگو، چون قشنگ و شیک و مجلسی بعدا میکوبن سرت، ضمنا ازت آتو دان انگاری، چهارم تحت هیچ شرایطی کوزت بازی و خودشیرینی نمیکنی کار با اندازه متعادل، نه که‌ بری جارو بکشی، تاپیک بغلی میگفت عقد هستم و خانواده شوهر رو بدعادت کردم مادرشوهرم انتظار داشت لباساشون رو هم تا کنم بذارم کمد، خونه رو هم اصلا جارو نمیزنن چون که من چند بار جارو زدم، دیگه منتظر می مونن پنجشنبه بشه من برم جارو کنم، اینو چند تا از کاربرا هم گفتن که دقیقا برا ماهم همینجور شد

2706