2733
2734
عنوان

مامانم روانیم کرده

528 بازدید | 25 پست

خودش همش خونه رو شلوغ میکنه من از فرط بیخوابی سرو صدا دیوونه شدم به حرفمم گوش نمیکنه تهشم میگه تو هیچوقت خوب نمیشی در صورتیکه مسعولیت بچه مردم قبول میکنه به اینده و روان من فکر نمیکنه همش با من کجه دلم میخواد بمیرم هیچ کس مثل مادر من بی فکر نیست دلم میخواد فرار کنم برنگردم حاضرم هزار بلا سرم بیاد ولی این بچه هارو این خونه رو تحمل نکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم... من خودم یکی از افرادی هستم که از لحاظ ظاهری، رفتاری، اخلاقی هیچ شباهتی به هیچکدوم از ...

خانواده ی ایرانی جهانی شد در نابود کردن اینده ی ما این سریال پایان ندارد 

بچه مردم؟ یه گوش گیر بخر صدا کمتر اذیتت کنه، بحث هم نکن چون تهش فقط خودتی ک اذیت میشی.

اخ حرصم اینکه مامانم من براش مهم نیستم منو سنگدل و دیوونه خطاب میکنه اخه داشتن یک خونه با ارامش اونم بدون بچه ی یکی دیگه که نه داداشت نه خواهرت خواسته زیادیه خوبه پول نخواستم یا گوشی نمیخوام 

خانواده ی ایرانی جهانی شد در نابود کردن اینده ی ما این سریال پایان ندارد 

هعی دقیقا...

کلا چه آروم چه با عصبانیت باهاشون حرف بزنی تو کتشون نمیره😂

من که بیخیال شدم کلا هروقتم الودگی صوتی ایجاد میکنند یه هدفون یا گوش گیر میزنم و تمام

هعی دقیقا... کلا چه آروم چه با عصبانیت باهاشون حرف بزنی تو کتشون نمیره😂 من که بیخیال شدم کلا هروق ...

کلا تو هیچوقت ثابت نمیشی براشون تعشم دختر همسایه یا فامیل سر تر از توعه 🥹

کلا تو هیچوقت ثابت نمیشی براشون تعشم دختر همسایه یا فامیل سر تر از توعه 🥹

اتفاقا امشب بحث سر همین دختر فامیل بود😂

فلان رشته رو میخونه فلان کار و کرده... جالب اینه بعد نمیگن خانوادش کمکش کرده خانوادش پشتش بوده که اینکار و کرده🫠

اتفاقا امشب بحث سر همین دختر فامیل بود😂 فلان رشته رو میخونه فلان کار و کرده... جالب اینه بعد نمیگن ...

دقیقا همیشه واسه خوبیا مقایسه میکنن مثلا نمیگن فلان دختر چه گندی زده تو بهتر از اونی 

2706