2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم.‌‌.... چقدر سختی کشیدی الان وقتشه زندگی کنی

ببخش و زندگی کن 

مادرت هم باهاش در ارتباط باش

سعی کن ورزش کنی و طبق نظر دکتر داروهارو کم کنی 

برای میل جنسیت اگه بخاطر دارو ها کم شده دکتر برو

🧿
دلم نمی‌خواد به گذشته فکر کنم وقتی به حرفای شوهرم فکر میکنم درکش میکنم میگم اگر منم جای اون بودم همی ...

اولا که به شوهرت بگو مادرم و بیار ببینم بعد بچه دوم و میارم بگو نیاز دارم حال روحیم خوب بشه

بگو بحث مادرم از بقیه خانوادم جداست من با بقیه کاری ندارم

بعدم تو حق داری چون تو گذشته اذیت شدی بیمار شدی خیلی زمان میخواد تا برات کمرنگ بشه

ولی چه دل بزرگی داری که اول تاپیکت گفتی کسی نفرین نکنه.... ان شاءالله به اندازه همین دلت خدا بهت هر چی میخوای بده

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
هیچی نیست الانم دارن با خوشی زندگی میکنن بخدا که تاوان نمیدن اصلا فقط اونایی که خوبن باید سختی بکشن

اتفاقا دادن مادرشوهرم از شکل آدمی افتاده 

میگن وحشت می‌کنی ببینیش 

مریض شده برادر شوهرم تصادف کرده نصف صورتش پوستش رفته که عمل هم نتونستن بکنن همشون پس میدن خیالم راحته 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

سلام عزیزم

خیلی سختی کشیدی که الان زندگی آرومی داری

خدا رو شکر که انقد شوهرت دوست داره و آدم فهمیده ای هست

واسه اتفاقای گذشته حق داری ناراحت باشی ولی حق نداری دائم بهشون فک کنی و حسرت و غصه بخوری براشون

دلت رو دریا کن 

نمیگم فراموش کن چون بعضی چیزا فراموش نمیشن ولی به ذهنت اجازه نده بهش فک کنی

خوبی های شوهرت رو روی برگه کاغذ بنویس و سعی کن به حای بدی خوبی ببینی، فراموش نکن اونم شرایط سختی داشته و تحت فشار بوده

به شوهرت عشق بورز

اگه روت نمیشه با پیام شروع کن

مسائل تخت خواب واسه آقایون خیلی مهمن پس واسش کوتاهی نکن

سعی کن ورزش کنی تا روحیت خوب بشه

در آخر از خدا میخام شاد باشی و جبران همه سختی های زندگیت دلت آروم و پر از عشق باشه

اسی خدا میدونه چقد قلبم تو فشاره با خوندن حرفات😓

دورتون بگردم 💔😭

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
خلاصه که شوهرم  هر کاری برای حال خوبم انجام میده  از لباس خوراک همه چیز برام فراهم می‌کنه ...

عزیزم خیلی ناراحتت شدم وکلی گریه کردم ولی خدارو شکر میکنم آخرش برات خوب شده چقدر خوبه آدما اشتباهی که کردنو قبول کنن وسعی کنن جبرانش کنن این یه نعمته دست کم نگیر منم شرایطی مشابه ودرصد کم مثل شما داشتم شوهرم بهم اعتماد نداشتم با اینکه هیچ کاری نکرده بودم یاد اون زمانم افتادم حالم بد شد

یاااعلی من دیگه حرفی ندارم     ادم مگه به دکتر شماره میده دختر

نمی‌دونستم که برای چی میخواد به عمرم نشنیده بودم 

دکتر به مریض نظر داشته باشه 

که کاش لال شده بودم شمارم نداده بودم 

2706