2733
2734

دختر خالمو به خاطر سفر کاری مامان باباش سپردن بهم ۳ روز 

رفته بود دستشویی و خودتون حدس بزنید ناخن هاش چه شکلی کثیف شده بوده و ... 

یکم چندشه نمیتونم بگم راحت. 

همینطوری هم اومده غذا خورده بعدش متوجه شده 

الان تند تند میگه آبجی دلم درد می‌کنه آبجی من دختر کثیفیم و گریه می‌کنه. 

دستاشو بهش یاد دادم چطوری کامل پاک بشوره 

از اونجایی که وسواسی هم هست هی میگه الان من مریضی گرفتم. 

چیکار کنم براش؟ لطفا راهنماییم کنید. 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

اگه تو خونه داری یه نصفه قرص مترونیدازول بهش بده عفونت معده نگیره حالا

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوادش اومدن بگید ببرنش پیش روانشناس وسواس توی بچه ها نشونه خوبی نیست یکی از علائم اوتیسمه

حتی اثر انگشت هر انگشتتون باهم متفاوته پس لطفاً نپرسید فلان قوم خوبن یا بد اینطورن یا اونطور تجربه شما میتونه سازنده یا مخرب باشه پس لطفاً تو چیزای که به یک نفر آدم بلکه به هزاران آدم با هزاران شخصیت متفاوت مرتبطه از تجربه شخصیتون استفاده نکنید 
خوب بهش یادبده نظافتش را رعایت کنه ناخنش مرتب موتاه بشه نذار تواین چندروز خاطره بد بشه براش 

انقد از ناخن مصنوعی خوشش میاد بیست و چهار ساعت از اینایی میزاره که عکس باربی اینا روشه 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 
2706