2752
2734
عنوان

چرا دعاهامون مستجاب نمیشه؟🥵

118 بازدید | 10 پست

*🔻 برای استجابت، چقدر باید دعا کرد؟*

🔸برخی از بلاها ممکن است با دعای مختصری رفع شود، اما برخی بلاها برای برطرف شدن نیازمند دعای زیاد است. 

🔸حضرت آیت الله بهجت(ره)، گاهی اوقات که از ایشان در مورد علت برطرف نشدن برخی مشکلات با وجود دعا سوال می‌شد، می‌فرمودند هنوز ظرف دعایش پر نشده. یعنی هنوز به اندازۀ کافی دعا نشده است.

🔸امام صادق (ع) نیز بر فراوانی دعا تاکید می‌فرمودند و می‌گفتند: «بسیار» دعا کن؛ زیرا دعا کلید هر رحمتى است و مایۀ روا شدن هر حاجتى است[که قابل روا شدن باشد]، و آنچه نزد خداست جز با دعا به دست نمى‏آید. هیچ درى نیست که «بسیار کوبیده» شود، مگر آن که به زودى به روى کوبندۀ در باز گردد.

🔸فأکثِرْ مِن الدُّعاءِ، فإنّهُ مفتاحُ کلِّ رحمةٍ، ونجاحُ کلِّ حاجةٍ، ولا یُنالُ ما عِندَ اللَّهِ إلّا بالدُّعاءِ، ولیسَ بابٌ یَکثُرُ قَرعُهُ إلّایُوشِکُ أنْ یُفتَحَ لِصاحِبِهِ.

🔻کافی، جلد۲، صفحه۴۷۰

#دعا

@Panahian_ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین دعا صلوات هست؟

بله دعای مستجاب هست ،وقتی طلب رحمت برای پیامبر و آلشون داریم ،خدای متعال رحمت براشون میفرسته ،و پیامبر هم رحمت رو برای ما میفرستن

بله دعای مستجاب هست ،وقتی طلب رحمت برای پیامبر و آلشون داریم ،خدای متعال رحمت براشون میفرسته ،و پیام ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

عزیزم یه جا تگ کردم شمارو لطفا در همان تاپیک جوابم رو بدید🙏😇🌹

قبول باشه دعاهاتون💜💛💚

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
عزیزم ممنونم حتما❤

خواهش میکنم عزیزم

فکر کنم تاپیک قفل شد بخاطر همان موضوع که راجبش صحبت میکردیم

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
عزیزم ممنونم حتما❤

خواهش میکنم🙏🌹

گلم صفحه ۱۲۳ هم در همون تاپیک کامنت من رو بخون لطفا

قبلا واستون نوشتم اما چون لایکش نکردی گفتم شاید نخوندیش هنوز 🙏🙏

خواهش میکنم🙏🌹 گلم صفحه ۱۲۳ هم در همون تاپیک کامنت من رو بخون لطفا قبلا واستون نوشتم اما چون لایک ...

ممنونم عزیزم خوندم و لایک کردم اما تاپیک قفله❤❤❤

خواهش میکنم🙏🌹 گلم صفحه ۱۲۳ هم در همون تاپیک کامنت من رو بخون لطفا قبلا واستون نوشتم اما چون لایک ...

عزیزم بیایید تاپیک جدیدم تگتون کردم اما نمیشه ،از دوستهاتونم دعوت کنید