2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دروغ میگن عزیزم من پزشک هستم و کار زیبایی انجام میدم هیچ ژل لیبل داری این قیمت نیست

عزیزم میتونی یکم راهنماییم کنی .آخه من واقعا لازم دارم که انجام بدم میتونی یه آماری بهم بدی که چی به چی هست

دروغ میگن عزیزم من پزشک هستم و کار زیبایی انجام میدم هیچ ژل لیبل داری این قیمت نیست

من کرجم میخوام یه جای مناسب که قیمتاشم مناسب و صد البته که موادشونم اصل باشه برم ولی نمی شناسم.

من کرجم میخوام یه جای مناسب که قیمتاشم مناسب و صد البته که موادشونم اصل باشه برم ولی نمی شناسم.

عزیزم زیاد هست برندهای ژل

ولی ژلی که مجوز داشته باشه دیگه با دستمزد اینا کمتر از هر سی سی ۲۸۰۰۰۰۰ در نمیاد

من زدم سی سی 700 خدارو شکر خوب بود

عوارض این ژل ها هم آنی ممکنه باشه هم در طول زمان

عزیزم این ژل ها اصلا تاییدیه وزارت بهداشت رو نداره و مشخص نیست کجا پر میشه و موادش نا مرغوب و نا خالص هست

به خاطر سلامتی خودتون استفاده نکنین دیگه تصمیمش با خودتون هست

واسه چه قسمتی میخواین؟

من یکسال و خورده ایی که زایمان کردم اصلا شبها خواب نداشتم و روزا هم خیلی کم خوابیدم بشدت پوستم خراب شده برا خط خنده چون صورتم خیلی لاغر شده و برا گونه و بوتاکس پیشونی و خط اخم خیلی نیاز دارم.

2706