2752
2734
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد

203 بازدید | 15 پست

سلام ۲۸ ساله حدود ۹ ساله همو می‌شناسیم 

۴ ساله پیش عقد کردیم و نزدیک ۳ سال پیش عروسی کردیم

اما همسرم بچه نمیخواد!!! دقیقا من چندماهه شروع کردم بهش میگم بچه اما اون نمیخواد امروز گفت من بچه نمیخوام !

من حس میکنم ب عنوان ی زن من امادگیم خیلی مهمه و اگر چندسال دیگه بچه بیارم هم سنم بالا رفته هم حوصلشو ندارم و دکتر هم بهم گفته که ذخیره تخمدانت معمولیه و عاااالی نیست  معلوم نیست چندسال دیگه چی بشعه، همین باعث شده استرس بگیرم که اگه الان نشه بعدا میشه یا نه

وضع مالیمونم خیلی بد نیست که بگم از بی پولی بچه نمیخواد 

بنظرتون چه کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید اینو قبل ازدواج می گفت نه الان.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

بهتر بود قبل ازدواج دربارش به توافق میرسیدید 

فقط میدونم که این یه تصمیم دو‌نفره است و موافقت پدر واقعا مهمه 

بچه واقعا مسولیت بزرگ و سنگینی داره ، دوران بارداری و بعد تولد واقعا نیاز به حمایت ایشون دارید و اگر همراهتون نباشه واقعا اذیت میشید پس نخواهید که تو عمل انجام شده قرارشون بدید ، سعی کنید با منطق یا کمک مشاور نظرشون رو عوض کنید نه روش دیگه ای 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
قبل ازدواج راجبش حرف نزده بودین؟

نه حرف نزدیم ۴ سال دوست بودیم 

صدبار بهش گفتم بیا خواستگاری نیومد 

آخرسر که کات کردم گفتم هرکی بره دنبال زندگیش یهو نظرش عوض شد اومد 

اعصابم خورد شده ۴ سال پیله کردم که ب رابطه جهت بده حالا هم هی باید برای بچه اصرار کنم 

بهتر بود قبل ازدواج دربارش به توافق میرسیدید  فقط میدونم که این یه تصمیم دو‌نفره است و موافقت ...

اره دیگه خیلی مهمه 

واقعا ی چیز عادیه که کسی ازدواج کنه بعد دوسه سال بچه بخواد اونم ماکه حدود ۱۰ ساله از هم شناخت  داریم و دو روز نیست که باهم آشنا شدیم  

در ضمن من باید بدونم بالاخره الان بچه نمیخواد یا کلا نمیخواد 

ده سال دیگه نیاد بگه بچه میخوام نشه 

مردا هیچ استرسی ندارند چون تا ۶۰ .۷۰ سالگی هم قدرت باروری دارند اما ما زنا خیلی وقت نداریم 

معمولا دو نفر که ازدواج می کنن بچه هم می خوان، باید بهش بگی قبل از ازدواج باید می گفت بچه نمی خواد ش ...

دقیقا  پس از ی تایمی عادیه که بچه بیارن 

الان من بچه نیارم کلی میخوان خانوادش پشت سرم حرف درست کنند نمیدونند که بچه خودشون اینطوریه 

2706