2752
2734
عنوان

لطفا شما قضاوت کنید

605 بازدید | 46 پست

من با خانواده همسرم دقیقا مثل خانواده خودم رفتار میکنم

و ارتباط تقریبا خوبی باهاشون دارم

شهر غریب هستیم و از خانواده همسرم ی خواهرشوهر نزدیکم هست

این خانوم تو تمام کاراش مشکلاتش و... من رو صدا کرده همراه بیمارستانشم حتی من بودم کمک کردن تو درسای بچه هاش و...

ولی من خیلی بهش احتیاج پیدا نکردم ینی پیش اومده ولی در طول این پنج سال شاید یکی دوبار 

حالا چند روزی هست مادر همسرم اومدن خونه ما و بعدشم من خانواده خواهرشوهر مهمونی کردم و تو بحثا گفتن که ی منطقه مرکز خرید پیدا کردن خیلی جای خدبی حراجی های خوبی داره و... خواهرشوهرم خودش شروع کرد ب تعریف 

منم گفتم خب ی روز مادرم ببریم و بریم ی سر ببینیم چه خبره

قبول کرد فرداشم مادرشو برد خونشون و گفت بریم زنگ میزنم بهت گفتم باشه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ل

ا

ی

ک

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹

امروز تماس گرفتم باخواهر شوهرم

(دو روز میگذره از روزی ک رفتن)

گفتم برم دنبال مادرشون ک برگردن خونه ما و اصلا تو فکر اونجا و خرید نبودم

خواهرشوهرم برگشت گفت ما اومدیم خرید با مامانم

گفتم عه بسلامتی خواستم بیام دنبال مادرجان حالا عیب نداره ی روز دیگه میام

گفت باشه مامانم یکم خرید داشت گفتم اینجا خوبه اوردمش

گفتم کجا رفتین مگه؟

خب فلان جا (همون جایی که قرارشد باهم بریم)

منم گفتم اها باشه و بعدم خدافزی کردم

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
امروز تماس گرفتم باخواهر شوهرم (دو روز میگذره از روزی ک رفتن) گفتم برم دنبال مادرشون ک برگردن خونه ...

بنظر من مشکلی نداشته چون قول نداده بود بهت

و دوست داشتن با مادرشون تنهایی برن

ولی از من به تو نصیحت خودتو اینقد فدا خونواده شوهر نکن 

دیدم خواهر شوهرم بعد پنج دقیقه باز زنگ زد ک ی اسنپ بگیر ادرس میفرستم توم بیا اینجا وسیله هاش خیلی خوبه و...

منم گفتم نه ممنون ی روز با ....(شوهرم) میریم الان دیگه دیره باز خدافزی کردم و قطع کردم

یساعت بعدش دوباره زنگ‌زد وای خوب شد نیومدی زهرمارمون شد بارون اومد و...

گفتم عیبی نداره ی روز دیگه باهم برین

برگشت گفت با ....(شوهرم) رفتین به مام بگین باهم بریم!!! مغازه های خوبم بلدم میگم کجا خرید کنی!!!

منم گفتم باشه

بعدم برای شوهرم تعریف کردم

گفت فردا میبرمت نمیخواد به اونام بگی 

حالا من موندم واقعا واکنشم چی باشه

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
دیدم خواهر شوهرم بعد پنج دقیقه باز زنگ زد ک ی اسنپ بگیر ادرس میفرستم توم بیا اینجا وسیله هاش خیلی خو ...

به کسی نگو انقدر بیکار نباشین برید خرید کنید باهم لذت ببرین بازار اصلا نباید زیاد باشه چون کسی نمیتونه چیزی بخره

خدایا محتاجتم خودت کمکم کن

خب معلومه برو ولی ب اونا نگو

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
2706