2733
2734
عنوان

ماشین خریدیم

120 بازدید | 9 پست

یکساله این ماشین رو با بدبختی خریدیم هنوز قسطاش دوسال دیگه تموم میشه.شوهرم یکبار نداده پشت فرمون بشینم اما تادلت بخاد ماشینو داداشش برده زنش زایمان کنه بچش واکسن بزنه خونوادشو ببره اینور اونور و همینطور پدر شوهرم.تو هفته گذشته باماشین ما یباررفتن شهرستان دیروز برگشتن بازم امشب با ماشین ما راه افتادن رفتن شهرستان

شما باشید چه رفتاری میکنید از سردرد چندتا قرص خوردم.شوهرم راضیه ببرن ماشینو ولی من باخون دل این ماشینو جور کردم بخریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشکال نداره عزیزم تو همش به این فک کن که خدا حتما جای دیگه عوضشو میده بهت.غصه نخور فدای سرت

بخدا این حرفا شعاره نمیشه که دارایی اونا مال خودشون باشه برای ما بیت المال باشه.خب خودشون ماشین دارن دیگه

خسته شدم از دعواهای همیشگی

بهشون زنگ بزن یا پیام بده بگو من راضی نیستم ماشین ما رو ببرید.اگر یکم وجدان داشته باشن نمیبرن پیش هودشون میگن ممکنه اه و نفرینش بگیرتمون.در کل بجنگ برا داشته هات

بخدا این حرفا شعاره نمیشه که دارایی اونا مال خودشون باشه برای ما بیت المال باشه.خب خودشون ماشین دارن ...

😞 بیخیال عزیزم یه ماشینه دیگه . بخدا اینطوری خودت اذیت میشی سعی کن بیخیال باشی